fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
10 незвичайних фактів про білявок

Сьогодні відзначають всесвітній день білявок. Це свято заснували в США в 2001 році. Тоді його організував американський союз юристів, призначивши “Національний день білявок” на 9 липня.

Жінки-адвокати так вирішили боротися за свої права, організовуючи по країні жіночі клуби і організації. Пізніше цю ідею підхопив світ і з 2006 року блондинки відзначають своє свято 31 травня. Підготувала 10 незвичайних фактів про білявок.

1. З 1950 року чисельність світловолосих знизилася з 49% до 14%. Згідно з підрахунками вчених, остання блондинка в світі буде народжена в 2202 році у Фінляндії.

2. Вважається, що першою білявкою в древній історії Греції була богиня любові Афродіта. Якщо взяти Стародавній Рим, світлий колір волосся вважали ознакою розбещеності і легковажності. Напевно звідси і пішла слава про блондинок, яка закріпилася і в сучасному світі.

3. Згідно з дослідженнями, блондинки витрачають близько 72 хв на добу на свою зовнішність, а брюнетки – 66 хв.

Читайте також: ЧОМУ ВАРТО КИНУТИ КУРИТИ ПРОСТО ЗАРАЗ: 3 ВАГОМИХ ПРИЧИНИ

4. Законодавицею культу білявок, можна назвати Мерилін Монро. Багато чоловіків готові були лягти до її ніг, щоб вона була з ними.

5. У Скандинавських країнах пацієнти лікарень і будинків пристарілих схильні відмовлятися від послуг лікарів і медсестер-білявок.

А от покупці в супермаркетах, навпаки, віддадуть перевагу встати до каси, де білявка.

6. Перша штучно освітлила волосся дружина Наполеона III, а перший засіб для освітлення волосся на продаж представили на виставці в Парижі в 1867 році.

7. Близько 150 тис. волосин росте на голові у середньостатистичної білявки, це в 1,5 рази більше, ніж у брюнетки, і 2 рази більше, ніж у рудоволосої жінки.

8. Від укусів комарів білявки страждають набагато частіше, ніж люди, які мають темний колір волосся.

9. Середній IQ блондинок дорівнює рівню інтелекту шатенок. Руді і брюнетки трішки відстають.

10. 35% білявок знімаються в рекламних роликах, 45% – в кіно, 75% – на обкладинках чоловічих журналів.

Джерело.

Related Post