fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Авто
10 правил, як не стати “героєм парковки”

Кількість машин у містах України невпинно росте. І правильне паркування стає справжнім мистецтвом, володіють яким далеко не всі автомобілісти.

Щоб не стати “героєм парковки”, потрібно пам’ятати основні принципи паркування:

1. Ставити автомобіль на стоянку швидко.

2. Уміщуватися у певних габаритах.

3. Мати вільний виїзд зі стоянки.

4. Від’їжджати з місця стоянки без розворотів.

5. Не ставити автомобіль у зоні активного маневру.

6. Не залишати автомобіль на спусках і підйомах.

7. Не ставити автомобіль на вузьких місцях вулиці.

8. Забезпечувати вільний прохід пішоходів.

9. Не порушувати основні знаки.

10. Не відкривати різко дверей на стоянці, щоб не пошкодити автомобілі, що стоять поруч.

Важливо пам’ятати: навіть наймайстерніше паркування автомобіля втрачає сенс у місцях, де стояти заборонено, пише mediaport.net.ua.

Паркуватися можна біля тротуару паралельно або під кутом, якщо спеціальними дорожніми знаками не регламентований інший спосіб постановки транспортних засобів на стоянку.

Найскладніше припаркуватися біля тротуару між двома автомобілями. Місця вистачить, якщо “просвіт” між двома авто у 2 рази більший за довжину вашого автомобіля – при паркуванні переднім ходом. Заднім – не менш ніж у 1,5 рази. При цьому бажано тримати бічний проміжок близько 1 метру.

Читайте також: Ющенко на Mercedes нахабно порушив ПДР (фото)

Джерело

Related Post