fbpx
Breaking News
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
З батьками завжди були добрі стосунки. Однак все змінилося, коли мені виповнилося тринадцять років. Батьки вирішили, що тепер настав ідеальний час для того, щоб наpoдити другу дитину. Через рік вони здійснили свій задум, і у мене з’явився брат. І все почалось…
Посмішка зникла з обличчя Вадима. Нарешті, він вимовив: – Зіна, ти ж знаєш, у мене є вже дитина, поки я не розлучився – не час заводити дітей. Давай почекаємо, ну, не зараз, дорога. Ще встигнемо – сказав Вадим, обіймаючи Зіну за плечі.
Від цих моїх лінивих мантів всі мої домашні в захваті! Наче “тяп-ляп і готово!” – а як же смачно! І головне – ситно, всі нагодовані!
Світ
10-річний хлопчик шокував інтернет умінням робити професійний макіяж

В інтернеті з’явилася нова зірка – 10-річний хлопчик, який вражає своїм умінням робити професійний макіяж.

Знімки та відеоролики зі своєю роботою Джейк викладає в Instagram.

Англійський відеоблогер Джейк в свої 10 років вже сміливо дає майстер-класи та робить професійний макіяж на замовлення.

У Instagram за творчістю хлопчика стежить понад 59 тисяч осіб, а його відео збирають по 5 тисяч переглядів.

Читайте також: ДІВЧИНКА ТАК МІЦНО ЗАСНУЛА В МАШИНІ, ЩО ПОЛІЦІЇ ДОВЕЛОСЯ ВІДКРИВАТИ ДВЕРІ

Джерело.

Related Post