fbpx

10 способів заощадити на розвагах

Щоб проводити вільний час весело і різноманітно, не обов’язково віддавати половину своєї зарплати. Дізнайтесь, як розслабитися і відпочити, не спустошивши свій гаманець.

1. Сходіть на кіноніч

Це кінопоказ, який починається близько півночі і включає в себе три фільми, як правило, об’єднані спільною темою. На таких заходах вас чекає повне занурення в тематику показу, можливість переглянути улюблені картини на великому екрані і дуже вигідні умови: три фільми за ціною одного.

2. Отримайте безкоштовний квиток в кіно

Нещодавно МТС запустили класну акцію: усі зареєстровані облікові записи додатки «МТС Гроші» отримують сертифікати в кінотеатр на 500 рублів.

Щоб отримати сертифікат, потрібно завантажити додаток «МТС Гроші» і витратити через нього не менше 500 рублів. Притому не обов’язково заводити карту МТС, можна прив’язати до додатка свій рахунок мобільного телефону або карту будь-якого іншого банку.

3. У ресторанах шукайте готове меню і спеціальні акції

Гортаючи меню, зверніть увагу, чи не пропонує заклад набір з декількох страв, що поєднуються між собою. Суші, гриль і інші набори завжди виходять дешевше, ніж окремі страви.

Читайте також: 4 ПОМИЛКИ ПРИ ОСВІТЛЕННІ ВОЛОССЯ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

І не забудьте уточнити у офіціанта, чи не проходять в ресторані спеціальні акції, наприклад, коли при замовленні якоїсь страви в подарунок подають десерт або вино. Про таких акціях можна дізнатися заздалегідь на сайтах.

4. Відвідуйте музеї в безкоштовні дні

У походах по музеях головне – правильно вибрати день.

5. Стати волонтером

Волонтерів набирають на багато масштабні події: концерти, фестивалі, спортивні змагання. Ці люди безкоштовно допомагають зустрічати гостей і учасників, готувати майданчики, поширювати флаєри і багато іншого.

Записавшись в волонтери, ви можете безкоштовно потрапити на захід і, якщо пощастить, побувати за сценою, поспілкуватися з артистами або спортсменами.

На великі події волонтерів набирають за кілька місяців, тому важливо вчасно дізнатися вимоги і відправити свою анкету. Якщо ви любите театр, можете вступити в співтовариство волонтерів сучасного театру, допомагати їм у міру сил і безкоштовно дивитися спектаклі.

6. Не пропустіть культурні ночі

«Ніч музеїв» і «Ніч мистецтв» – це щорічні всеукраїнські акції, які проводяться восени і навесні.

«Ніч музеїв» проходить в кінці травня і включає в себе безкоштовне відвідування музеїв і виставкових центрів пізно увечері і вночі. Багато закладів проводять концерти, спектаклі, майстер-класи та лекції, влаштовують конкурси в соцмережах.

«Ніч мистецтв» проводиться на початку листопада і охоплює ще більший діапазон культурних розваг. В рамках акції спеціальні заходи проходять в музеях і театрах, бібліотеках, виставкових залах, а також на відкритих майданчиках.

7. Використовуйте бонусні програми для покупки квитків

При оплаті розваг не забувайте про бонусні програми від банків і онлайн-кас. Наприклад, бонусами «Дякую» від Ощадбанку часто можна оплачувати до 99% вартості квитка.

Також подивіться бонусні програми на сайтах, що поширюють квитки. Наприклад, на Ticketland за відвідування деяких уявлень дають бонуси, якими можна оплатити частину наступного замовлення.

8. Скористайтеся знижками для студентів

Студент може отримати знижку практично скрізь, а особливо в установах культури і мистецтва.

У Великому театрі студенти можуть купити квитки за 100 рублів на спектаклі, що проходять на історичній і нової сценах.

Також знижки можна знайти в виставкових центрах і музеях, боулінг-центрах, нічних клубах і кафе. Тому завжди носите з собою студентський квиток.

9. Шукайте безкоштовні заходи

У великих містах постійно проводяться безкоштовні заходи. Пошукайте їх через « Яндекс Афішу »: перейдіть в розділ «Безкоштовно» і вкажіть дату і формат.

Також можна знайти безкоштовні виставки, концерти та фестивалі на KudaGo . Для цього просто поставте галочку в графі «Безкоштовні».

Читайте також: НЕБЕЗПЕЧНІ МАСКИ: ШІСТЬ ПРОДУКТІВ, ЯКІ НЕ МОЖНА НАНОСИТИ НА ОБЛИЧЧЯ

10. Купуйте квитки з рук

Перш ніж купувати квитки в онлайн-касі, пошукайте їх на сайтах для покупки і продажу з рук: там можна знайти більш вигідні пропозиції від людей, які з якихось причин передумали йти на захід.

Також загляньте на « Є квиток », але будьте обережні: сервіс не забезпечує безпеку угод, так що ви ризикуєте потрапити на шахрая. Деякі продавці пропонують купити квиток через безпечну угоду на сервісі «Дзига».

Можете використовувати цей варіант або просто уважно поставитися до покупки квитків і при будь-яких підозрах відмовитися від угоди.

Джерело.

You cannot copy content of this page