fbpx
Breaking News
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха
– Ми з твоїм батьком любили один одного, одружитися збиралися, а потім вона приїхала, і твій батько кинув мене, заради неї. А я дитину чекала від нього, а потім втратила, через переживання. А твоєму батькові хоч би що, він просто сказав, – Вибач! Так я, якщо хочеш знати, все життя чекала слушної нагоди, щоб коли прийде час вдaрити, якомога бoлючіше, шкода от тільки, твій батько не дожив, але нічого нехай мати стрaждає
Нарешті наpoдився син. З одної нічної роботи, Антон пішов, щоб частіше бувати вдома і бачити сина. А ось з двох інших не став йти, гроші сім’ї були потрібні. Тепер Катя почала вередувати, адже їй доводилося самій возитися з дитиною. Антон допомагав як міг, особливо вечорами, але Каті цього було мало. В один з вечорів Катя закотила справжній скaндал
Суспільство
10 звичок, які заважають стати успішним

Якщо ви твердо вирішили досягти успіху, слід скоригувати спосіб життя і відмовитися від певних речей, які заважають вам йти до цілі.

Сайт Університету Ілоріна склав рейтинг 10 звичок, які гальмують ваш успіх.

Телевізор

Розслаблення після робочого дня перед телевізором забирає забагато часу і не дає нічого натомість. Тому це заважає розвитку. Експерти радять замість серіалів подивитися корисні програми, які дають поживу для роздумів, наприклад, лекції TED.

Пізній підйом

Пізній підйом негативно позначається на продуктивності: ви відчуваєте себе ліниво, втомлено і без енергії. А так у вас залишається менше часу на виконання запланованих завдань.

Натомість ранній підйом дає прилив сил і налаштовує на нові звершення.

Сумніви

Забагато сумнівів і помилкові припущення гальмують ваш успіх. Звідки ви можете знати результат якоїсь ситуації до того, як вона відбудеться?

Не брати до уваги поради інших

Звісно, ви самі знаєте, які дії для вас будуть кращі. Проте жодна людина не стала би успішною, якби не брала до уваги дуску оточуючих. Особливо, якщо оточити себе розумними людьми.

Прокрастинація

Якщо ви будете ухилятися від поставлених завдань – ви ніколи не досягнете успіху. Коли ви відтягуєте час, то відтягуєте і свій успіх.

Страх невдачі

Страх зазнати невдачі також заважає прийти до успіху. Чим більше ми робимо, тим більше зазнаємо невдач. Однак, щоб сприймати невдачі як сигнал про небезпеку, краще дивіться на них, як на можливість вдосконалюватися і рости. Адже вчаться на помилках.

Неправильне оточення

Якщо ми оточуємо себе злими та заздрісними людьми, їх негатив позначиться і на нас. Намагайтеся спілкуватися з мудрими людьми, які можуть надихнути вас досягти ще більших висот.

Читайте також: ВЧЕНІ ЗНАЙШЛИ ВІДХИЛЕННЯ В ОРГАНІЗМІ, ЯКЕ ПЕРЕДБАЧАЄ СМЕРТЬ ЛЮДИНИ

Недостатня самовіддача

Успіх вимагає повної самовіддачі. Об’єктивно оцініть свій розпорядок дня і поміркуйте, чим ви можете пожертвувати заради справи мрії. Можливо це зустріч в пабі з друзями чи похід в кіно.

Йти до своєї мрії не пізно

Досягати успіху ніколи не пізно – це можливо у будь-якому віці. Але пам’ятайте, аби досягти своєї мети, слід бути рішучим і наполегливим.

Джерело.

Related Post