fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Політика
Порошенко не візьме участі в інавгурації Трампа

Порошенко може зустрітися з Трампом у лютому 2017 року.

Президент України Петро Порошенко не візьме участі в інавгурації новообраного президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа, оскільки в США не прийнято брати участь лідерів інших держав у таких заходах.

Про це, відповідаючи на запитання УНІАН, заявив посол України в США Валерій Чалий під час відеовключення в кризовому Українському медіа-центрі.

“Що стосується інавгурації, то в Сполучених Штатах не прийнято брати участь керівників держав саме в цих заходах. Тобто вони відбуваються, як правило, на рівні послів, які присутні на цих заходах. Це специфіка Сполучених Штатів, і це дещо відрізняється від нашої специфіки, коли запрошуються в тому числі керівники держав”, – пояснив дипломат.

Як повідомлялося, Порошенко може зустрітися з Трампом у лютому 2017 року. Зокрема, з нагоди головування України в Раді безпеки ООН в лютому 2017 року планується візит Порошенка до США, під час якого може відбутися двостороння зустріч з Трампом.

Читайте також: БІЛЬШЕ УСМІХАЙТЕСЬ: ПРИХОВАНА СИЛА УСМІШКИ

Джерело.

Related Post