fbpx
Breaking News
А ви знаєте, чому наші бабусі і дідусі так поважали і вживали топлене масло? Коли я починала хворіти, бабуся завжди мене ним годувала, а готувала таке масло вона сама ще за рецептом своїх предків. Користь топленого масла та як приготувати вдома.
Анжеліка «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Школярка з Лозової визнана кращою художницею на конкурсі в Каннах.
Вже ввечері все відділення патoлогії гуло від cтрaшнoї новини. Цe сталося на сороковoму тижні вaгiтнoсті. Деякі матусі вже й провідали нещасну молоду жінку і шепотілися між собою. – Лежить, без бірки на руці на третьому поверсі, де всі з дітками. Катя намагалася зосередитися на читанні, але думки літали десь далеко
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох
– Ти більше не можеш жити в таких умовах! Ти навіщо одружився? Щоб в бардаку жити? Он, у Яківни внучка – і красива, і рукаста, і домовита. Познайомити хочу. Побуваєш в будинку у істинної жінки, відразу від своєї втечеш! – нав’язування Марії Денисівни лунали на всю квартиру
Суспільство
12 листопада – яке сьогодні свято та чого не можна робити. Іменини, традиції, заборони, прикмети

12 листопада — 316-й день року (317-й у високосні роки) в григоріанському календарі. До кінця року залишається 49 днів. Джерело

Іменини

12 листопада День ангела відзначають: Олександр, Анастасія, Артем, Герман, Олена, Зиновій, Йосип, Леонід, Макар, Максим, Марк, Матвій, Семен, Степан, Терентій, Юліан.

Народний календар: Зиновій і Зиновія, Синичкин день

В цей день відзначається пам’ять священнoмoченика Зиновія, єпископа Егейського, і сестри його — мyчeниці Зіновії, що жили в 3 столітті в Каппадокії. Зиновій і Зиновія народилися у благочестивих батьків, які виховали їх до християнської віри.

На Зиновія і Зіновію відзначали свято рибалок і мисливців. Мисливці, збираючись у цей день за зайцями, збиралися бенкетувати в одну хату.

Потрібно було неодмінно зловити хоча б одного звіра, якого називали іменинним, інакше полювання на протязі всього року могло бути невдалим.

Рибалки на Зиновія також вирушали на лови. Якщо мережі приходили повними, улов неодмінно відзначали гулянкою на березі річки.

Крім того, цей день називали Синичкиним святом, оскільки саме до Зіновія з півдня прилітали всі птахи-зимники, в тому числі синиці, снігурі, омелюхи. Діти під керівництвом дорослих починали майструвати і розвішувати годівниці.

Читайте також: Чому люди відповідають злом на добро – мудра історія. Яку варто прочитати кожному

Народні прикмети на погоду:

  • Якщо листя з дерев нечисто опаде — буде сувора зима.
  • Калина вже достигла, а листя на ній ще зелене — тепла осінь. Буває і навпаки: листя опаде, а плоди аж до морозів тверді.
  • Ранній сніг на ранню весну.
  • Якщо в листопаді появляються комахи — зима буде теплою.

Прикмети та звичаї на 12 листопада

Заєць дорогу перебіжить — чекай невдачі.

Вовки зграями ходять — до війни, голоду або епідемії.

Погодуєш птахів — буде тобі удача! Калина вже достигла, а листя на ній ще зелене — тепла осінь.

Побачиш багато синичок в цей день — скоро похолодає.

Синички клюють кору дерев — буде сира і дощова погода.

Почути рано вранці спів птахів — до холодів.

Дівчина, яка в цей день покуштує заячини, стане красивою і буде приверне увагу протилежної статі.

Побачиш вовка на своєму шляху — чекай біди.

Якщо 12 листопада мисливець піймав зайця, а рибалка – рибу, то весь рік у них буде вдалим.

Related Post