fbpx
Breaking News
Ця зaкуcка з капусти з’їдається моментально. Виходить смачніше за пиріжки! Особливо зручно тим, що не потрібно возитися з тістом. Готую вже вдруге за тиждень! 
Ми дуже любимо цю рибку в холодному вигляді – вона на смак нагадує скумбрію гарячого копчення, а готується на “РAЗ-ДВA-ТPИ”. Спpoбуйте! Божeствeнно смaчно!
Вирішила я якось речі, з яких вже донька виросла, віддати. Але у знайомих дітки старше моєї. І я подумала, провернути все через місцеву барахолку. Продавець з мене – ніякий. Не вмію я торгувати. І оcь, щo з цьoго вuйшло
Я подумала, що треба все пояснити нареченому, мамі нареченого, своїй мамі, всім гостям, але зрозуміла, що сил на це у мене просто не вистачить. Адже вони неодмінно почнуть мене відмовляти, посипляться звинувачення. В голові миготіли тисячі думок. Я передумала…
Гороскоп на 16 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Середа для багатьох буде вдалим днем, a оcь деяким знакам треба остерігатися
Суспільство
12 мудрих порад: чоловік і дружина повинні бути всім один для одного

Чоловік і дружина повинні бути всім один для одного.

Вибираючи собі супутника, задумайтеся, що ви шукайте в чоловікові, ніж він може стати для Вас. Якщо Ви шукайте коханця і забуваєте про душевність і спілкування, то і не чекайте від свого обранця серйозних розмов про важливі справи.

Якщо ви шукайте співрозмовника, він не обов’язково буде багатим.

Вибираючи супутника – думайте! Думайте про свій вибір – що ж ви вибираєте, вибираючи цю людину?

Чим більше ви розумієте про те, що ви шукайте, вибираючи супутника життя, тим менше буде несподіванок і розчарувань в майбутньому.

Дружина не повинна зберігати від чоловіка ніяких секретів, якими вона ділиться з іншими, так само як і у чоловіка не повинно бути від дружини секретів, які він розповідає стороннім.

А інакше все буде ближче дружині, ніж чоловік.

Секрети з мамою руйнують стосунки з чоловіком. Посиденьки з подружками вносять напругу в сім’ю. Ти це повинна знати.

Що ж робити? Думай, перш ніж бігти секретничати з кимось, крім чоловіка. Думай, як зробити ваші відносини такими, щоб тобі не хотілося ні з ким секретничати, крім самого близької людини. Думай, як зробити так, щоб і чоловік ніс всі свої думки і секрети до тебе. Щоб ти для нього була найважливішою людиною, з ким можна все обговорити.

А інакше навіщо Вам бути разом, якщо всі Ваші важливі справи і секрети Ви обговорюєте десь на стороні?

Читайте також: МИ КРИЧАЛИ, АЛЕ ЛЮДИ РОЗБІГАЛИСЯ. НА ДОПОМОГУ ДІТЯМ ПРИЙШЛИ БРОДЯЧІ СОБАКИ

У серці дружини повинні бути поховані недоліки чоловіка, і в серці чоловіка – недоліки дружини.

Не поспішай іронізувати і намагатися виправдовуватися, якщо ти весь час в сварці пригадуєш всі недоліки свого чоловіка.

Згадай, як ти вибирала свого чоловіка. Він був найкращим? Або випадковим?

Якщо кращим, то значить в тому, що зараз ти не задоволена ним, є твоя відповідальність. Жінка впливає на чоловіка. Можна впливати так, що він буде хотіти бути краще. А можна псувати людину.

Як ти впливаєш на нього? Не знаєш? Терміново вивчай це питання! Зараз ти створюєш бомбу уповільненої дії – ти впливаєш і не знаєш як. Своїм впливом ти можеш випускати дuявoлa (не найкращі якості) з душі свого партнера і не помічати.

Впливає так, що в його душі було більше Божественного, творчого, творчого і шанобливого. Він тобі буде за це вдячний.

Подружжя ніколи не повинні дозволяти собі жарти, які могли б зачепити почуття іншого.

Чоловікові і дружині ніколи не слід навіть жартома скаржитися комусь із знайомих один на одного, так як таке, як може здатися, абсолютно нешкідливе принесе обом тільки неприємності і, можливо, навіть відчуження.

Не зраджуйте один одного, розповідаючи всьому світу, що він «якийсь не такий», «а вона …».

Якщо він дійсно «не такий», займися собою. Тільки змінюючи себе, можна змінити іншого.

Сім’я – це святе місце, символ неба, дзеркало, в якому ми бачимо своє відображення.

Святість або порок в це місце приносять тільки чоловік або дружина, інші оскверняють це місце тільки з їхнього потурання.

Не дозволяй погано говорити про свого чоловіка нікому і сама ніколи не принижуй його словом або розповіддю про нього.

Пам’ятай, як тільки ти відкриваєш рот поскаржитися на свого чоловіка комусь, ти відкриваєш ворота, через які увійде в вашу сім’ю зло (деструктивна, негативна енергія, сила).

В твій дім ходять незаміжні подружки? Задумайся, що приносять вони. Людина слабка за своєю природою, він схильний заздрити чужому щастю.

Чужа заздрість руйнує сім’ю.

Yе хвалися своїм щастям перед іншими.

Краще промовчи і слухай інших. Оберігай свої відносини від чужих очей і думок, від того, що ти не зможеш проконтролювати – обговорення Вас з чоловіком під час Вашої відсутності, плітки, заздрість.

Друзям і знайомим не слід втручатися у Ваше сімейне життя.

Нарадили щось, вони підуть займатися своїми справами, а ти будеш експериментувати, слідуючи їх порадам.

Що добре для інших, може бути погано для вашої родини. Будь уважна і обережна.

Слухайте своє серце, дотримуйтесь його, беріть на себе відповідальність за мир у Вашому домі.

Подружжя повинні бути твердо впевнені в тому, що вони цілком належать один одному, що дає їм відчуття свободи, спокою і довіри.

Удвох Вам повинно бути легше справлятися з труднощами життя, ніж поодинці. Тому Ви разом. Ви повинні довіряти один одному і цінувати довіру свого партнера. Не обманюйте його.

Слідкуйте за тим, щоб дух розбіжності не проник в родину.

Починаючи сваритися, згадуй, чого ти хочеш більше – бути щасливою або бути правою. Правота тебе зробить щасливою на коротку мить. Приборкай себе в бажанні бути правою, оберігай щастя. Переглянеш відносини творчу силу, що об’єднує.

Відносини, в яких є мир і злагоду – що може бути цінніше в цьому неспокійному світі?

Якщо Ви будете прагнути до єдності, розбіжності будуть усунені і в родині знову запанує любов.

Створення єдності – велика праця, саме по собі єдність не з’явиться. Може так статися, що чоловік про цю єдність знатиме менше, ніж ти. Тому на початку шляху тобі доведеться прикладати більше сил, піклуючись про вашому єдності, щоб він відчув цю цінність і добровільно став на її захист.

Можливо, ти сама не розумієш, що єдність з чоловіком – це запорука щастя. Коли він буде тебе втягувати в єдність, ти можеш вважати це нехтуванням твоїх прав і обмеженням свободи. Не поспішай ображатися і воювати з тим, кого вибрала собі в супутники. Розберися спочатку, що є свобода в сім’ї, що є єдність і в чому його цінність.

Бути єдиним зі своїм чоловіком – це мистецтво, яким володіє не кожна жінка. Йому треба вчитися.

Чоловік і дружина повинні пам’ятати, що вони можуть йти вперед, не прирікаючи себе на нещасну життя через виникаючих протиріч.

Ті, хто допускає навіть незначні розбіжності, впускають сили зла в свій будинок (деструктивну, руйнівну енергію).

Бережіть свій будинок і свої відносини від сил зла.

Сили зла в наше життя приходять тільки через людей, ми її впускаємо самі. Займайтеся собою, розвивайтеся, працюйте над собою, стаєте вратами, через які в Ваше життя входить мудрість, добро і щастя.

Бажаємо Вам в стосунках любові, взаєморозуміння, підтримки, миру і злагоди.

Джерело.

Related Post