fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Спорт
12-річна дівчинка місяць носила з собою картонного Майкла Джордана на повний зріст

Через місяць вчителя Ліао стали турбуватися і попросили батьків вжити заходів

Студентка Ірен Ліао розповіла про свою прихильність до Майклу Джордану в період, коли вона вчилася в третьому класі.

Ліао місяць носила з собою картонне зображення Джордана в повну величину. 12-річна дівчинка брала його з собою всюди, включаючи школу, і робила фотографії.

Захоплення Джорданом почалося після того, як Ліао побачила його в рекламі енергетичного напою. Картонне зображення школярка придбала в магазині спортивного одягу за 6 доларів.

Через місяць вчителя Ліао стали турбуватися і попросили батьків вжити заходів.

Зараз Ліао 20 років. Дівчина в твіттері жартома запропонувала Джордану поносити з собою її картонне зображення часів навчання в третьому класі.

Читайте також: Є ще порох в порохівницях: Шварценеггер показав шикарний біцепс (відео)

Джерело

Related Post