fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Лайфхаки
15 звичок, які виведуть вас із зони комфорту і змінять життя на краще

Спочатку вони здадуться вам не дуже приємними, але результат вартий витрачених зусиль.

1. Прокидайтеся раніше

В ідеалі – до сходу сонця. Поки інші сплять, ви зможете спокійно налаштуватися на продуктивний день в тиші.

2. Починайте ранок з фізичної активності

Навіть сама думка про це заподіює вам біль? Але ранкове тренування допоможе зарядитися енергією, а вечір ви зможете з чистою совістю присвятити іншим заняттям.

3. Приймайте холодний душ

Цю процедуру рекомендують проводити регулярно, щоб поліпшити кpoвooбіг і стан шкіри, зняти стрес і підвищити настрій.

4. Слідкуйте за харчуванням

Встановіть додаток для підрахунку калорій і ведіть щоденник харчування. Ви здивуєтеся, як мало речовин, необхідних організму, ви отримуєте і як багато цукру і жирів споживаєте.

Їжте нежирне м’ясо і овочі, намагайтеся скоротити кількість споживаних зернових. І завжди прислухайтеся до свого організму!

5. Будьте чесні з собою

Ймовірно, це найскладніша, але найцінніша звичка. Складіть список людей, яким вам є що сказати – добре чи погане, і опишіть свої почуття до них в листах.

Читайте також: ВАЖЛИВІ ПРАВИЛА: ЯК НЕ МОЖНА ЛІКУВАТИ ЗАСТУДУ

Деяким ви можете вручити ці листи і поспостерігати за тим, як це вплинуло на ваші стосунки. Також подумайте над тим, що ви випробували в процесі опису своїх почуттів і емоцій. Це важливий досвід.

6. Слідкуйте за витратами і вчіться збирати

Від авторемонту до чашки кави – відстежуйте кожну витрачену копійку протягом декількох місяців, щоб виробити звичку усвідомлено ставитися до своїх фінансів. І спробуйте платити за все, що зможете, готівкою.

Необхідність фізично відчути гроші в руках і розлучитися з ними змусить вас двічі подумати, перш ніж здійснювати чергову покупку. А звичка відкладати гроші на чорний день не раз виручить вас в житті.

7. Тренуйтеся виступати на публіці

Ніколи не знаєш, коли цей досвід може стати в нагоді. Сам процес тренування поліпшить ваші навички спілкування і додасть впевненості в собі.

8. Знайдіть час для читання

Читання художньої літератури робить нас розумнішими, підвищує емоційний інтелект і навіть може допомагати в боротьбі зі стресом і депресією. Візьміть в звичку регулярно відкладати всі справи і виділяти трохи часу на книги.

9. Заведіть хобі або сторонній проект

У суєті робочих днів часто складно знайти пару годин для інших занять, але вони варті витраченого часу. Різнобічні інтереси – ключ до збалансованої життя. Але не варто кидатися від однієї справи до іншого – виберіть те, що вам до душі, і розвивайтеся в цьому напрямку.

10. Знайомтеся з людьми

Бачите цікаву людину? Підійдіть і познайомтеся з ним. Нові люди приносять нові можливості в наше життя. Не упускайте свій шанс!

11. Займайтеся волонтерством

Добровольча і благодійна діяльність допомагає нам відчути себе частиною чогось більшого, ніж ми самі. Це чудовий досвід, який варто отримати кожному.

12. Розвивайте терпіння

Ніхто не любить чекати. У всіх бувають важливі зустрічі і термінові справи. Але іноді все йде не за планом: затримки рейсів, поломки, некомпетентні люди виводять нас з себе.

Однак вганяти себе в стрес і зриватися на оточуючих – не вирішення проблеми. Тому кожен раз, коли щось відбувається не по-вашому, просто зупиніться і подихайте.

13. Досягайте цілей на межі своїх можливостей

Почніть з простого і піднімайте планку до тих пір, поки вам не буде потрібно докласти дійсно серйозні зусилля для досягнення заявленого результату.

Якщо ви пробігаєте 1 км щоранку, 10 км спершу здадуться вам нереальною метою. Поставте її на рік і поступово збільшуйте навантаження. І коли мета буде досягнута, ви здивуєтеся, на що здатні.

14. Відмовтеся від смартфона перед сном

Блакитне світло від дисплея негативно позначається на засипанні, тому за пару годин до сну приберіть смартфон подалі і дайте своєму мозку налаштуватися на здоровий відпочинок.

15. Не зациклюйтеся на минулому

Всіх періодично мучать жалю про минуле, і важливо аналізувати свої помилки. Але так легко загрузнути в зневірі і гніві через те, чого вже не змінити. Не перетворюйте ці токсичні емоції в звичку! Вчіться на помилках минулого, але не дозволяйте їм визначати ваше майбутнє.

Джерело.

Related Post