fbpx
Breaking News
Якщо у мене в холодильнику залежалась капустина, тоді я одразу ж готую цю неймовірно смачну запіканку. Приготувати її дуже легко, а виходить неймовірно смачно! А ще, я готую її замість голубців, коли геть немає часу – це значно краще і простіше! Спробуйте!
Господиньки, рекомендую спекти цей смачний НОВИЙ пляцок “Зелений гай”: рецепт дуже вдалий, пляцок виходить м’якенький, ніжний, не приторний і легко печеться
«Катя, Катруся, відкрий очі, відкрий, тобі сильно бoляче? Ну, потерпи, не бійся, я з тобою». Ольга притискала до себе дитину, не в силах допомогти, намагаючись увібрати всю бiль: «Мамочко, не плач». Катюша із зусиллям стиснула повіки, як раніше, коли чогось дуже сильно боялася і більше Ольга ніколи вже не бачила той яскравий колір неба
Ірина хотіла увірватися в кімнату, вчепитися нігтями в зрадника чоловіка і в суперницю. Але ноги раптом стали ватяними. «За що?» – металося в голові. І шість років шлюбу як одна мить пронеслися перед її очима
– Навіщо ти мені дзвониш? На годиннику друга годині ночі. – Щоб сказати, що я так чекав цього дня з тобою, але не дочекався. Тобі весь час було ніколи. Більше я не змогла заснути до ранку. Думала про те, як ми жили, куди поспішали, як любили і чому так бездарно розтринькали цю любов
Економіка
Українців грабує комп’ютерна програма

Нацiональний банк України заявляє, що за останнiй мiсяць збiльшилася кiлькiсть українцiв, що потерпiли вiд шахрайства, у якому задiяний… робот.

Комп’ютерна програма здiйснює дзвiнки до людей, називається працiвником банку, розпитує про данi банкiвської карти, а тодi й обдирає людину до нитки, пише газета Експрес.

“Кiлькiсть українцiв, якi попались на гачок такого шахрая, дуже велика, — кажуть у НБУ. — Люди, вочевидь, не знають, що жоден працiвник банку не має права з’ясовувати данi банкiвської картки в телефонному режимi!

Той, хто, називаючись працiвником служби безпеки, монiторингу чи контакт-центру банку, просить пiдтвердити данi вашої картки, — шахрай.

Адже повний номер картки, термiн її дiї, код CVV/CVV-2, ПIН-код, логiн i пароль для входу до веб-банкiнгу — усе це конфiденцiйна iнформацiя, знаючи яку будь-хто може зняти кошти з вашого рахунку”.

Тим, хто довiрився роботу-шахраєвi та розповiв конфiденцiйнi данi своєї картки, НБУ радить одразу ж заблокувати

 

 

Джерело

 

Related Post