fbpx
Breaking News
Вичитала на одному із сайтів цiкaвий рецепт салату. Пригoтувала! Зі стoлу вiн зник в oдну мить! Смaкoта неймoвірна!
Лідія не хотіла доглядати чоловіка, який потрапив в aварiю. Вона більше не отримувала дорогих подарунків, до яких так звикла, і через деякий час покинула його. І лuше чеpез рік, чоловік дізнaвся, як її пoкарaла дoля
Наші бабусі регулярно використовували для волосся цей природній інгредієнт і мали ох які коси! Звичайно, і екологія, і харчування наше, і вода зараз не ті, тим паче допомога волоссю за бабусиними рецептами точно буде корисною. Отже, беремо в аптеці кору дуба…
Зaвдяки цьoму копiйчаному засoбу мої кімнатні рослини не тiльки зaхищені від хвoроб і шкiдників, а й почали квітнути та мають неймовірний запах. Cпрoбуйте! Ви будeте врaжені рeзультaтом!
Гуляючи в парку з донечкою, ми випадково почули, як одна бабуся розповідала казку своїй внучці. Дослухавши її до кінця, я була шoкoвана, адже такої правдивої історії ми дітям не розповідаємо, а шкода
Політика
Геращенко озвучила прогрес переговорів у Мінську

У понеділок, 16 грудня, Тристороння контактна група зібралась на своє перше засідання у 2017 році.

Представник України в гуманітарній підгрупі, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, які пройшли сьогоднішні переговори.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Геращенко констатувала, що попри домовленості звільнення заручників зі сторони проросійських бойовиків досі заблоковане.

“Попри обіцянку до новорічних свят відпустити підлітків, яких звинуватили в диверсії, ОРДО й досі тримає неповнолітніх в тюрмі, це і є ціна слова бойовиків. Попри заклик лідерів нормандського формату і ТКГ звільнити до нового року заручників і жест доброї волі з боку української сторони й одностронню передачу 15 осіб, звільнення заручників й надалі заблоковане”, – повідомила вона.

Геращенко обурилась, що зараз бойовики наполягають на негайній амністії і передачі їм приблизно 700 посібників, а вони натомість готові звільнити лише 50 полонених українців.

18 січня за ініціативою української сторони відбудеться скайп-конференція за участі представника Леоніда Кучми та представника ОБСЄ в Тимчасовій контактній групі Мартіна Сайдіка.

Читайте також: КИЇВ ТРЕМТИТЬ ПЕРЕД ТРАМПОМ, – НІМЕЦЬКА ГАЗЕТА

Джерело.

 

Related Post