fbpx
Breaking News
В мене дома, чомусь, ніколи не любили рибні котлети. Та як виявилось, все через те, що я не вміла правильно їх готувати. Тепер, особливо в піст, цю страву в мене замовляють мої рідні дуже часто: смачні, соковиті, ніжні!
Мама образилася. Адже я, як молодша сестра, повинна була все своє кинути на вирішення проблем братика. А не самим безсовісним чином продовжувати жити своїм життям. Місяць від мами не було звісток. А вчора вона заявилася до мене додому – з валізами
Тамару нe вpятувaли. Тpyну з тiлом ми несли до самого клaдoвuща, не ставили на машину, і всiм здавалося, що це помилка, або просто cтрaшний сон, та аж ніяк не реальність
Вчора він прийшов до сина і з великою злoвтіхою повідомив, що у нього є дівчинка, а я так і буду нікому непотрібна, бо він може дозволити собі почати все заново, а я ні (це, звичайно, натяк на те, що нікому я не потрібна з дитиною). І так стало гірко
«Щo? Ти хто тaка тут? Прибирати мене ще змушуєш. Значить так, прибирати ти сама будеш, всі дні, мати мою не чіпай. Так як твій чоловік – єдиний мужик – він нехай і платить, я ненадовго тут, скоро вже точно справжнього чоловіка знайду»
Події
17-рiчна дiвчина на Прикарпатті повiсилася через батька

Батька, якого пiдозрюють у відносинах iз рiдною донькою, затримали

В Iвано-Франкiвську затримали 36-рiчного чоловiка. Його звинувачують у  знущанні над рiдною донькою, яка, не витримавши знущань, вчинила самогубство.

«Дiвчинка була найстаршою в багатодiтнiй родинi, де, крiм неї, росло ще шестеро дiтей. Чiплятися до доньки батько почав десь чотири роки тому, про це ми дiзналися з передсмертної записки. Та про знущання татуся дiвчина-пiдлiток нiкому не розповiдала. У школi, а пiзнiше в професiйно-технiчному центрi, де вона навчалася, анi вчителi, анi однолiтки не помiчали, що з нею щось не так. Вона була веселою, привiтною, щоправда, друзiв не мала, але й вiдлюдькуватою її також не назвеш. Спiлкувалася переважно через соцмережi з ровесниками з iнших мiст. А ще часто пропускала заняття, але пояснювала це тим, що мусить доглядати молодших дiтей», – розповiла Алла Бойчук, начальник сектору ювенальної превенцiї ГУ НП областi.

Щоправда, одногрупницi помiчали якiсь дивнi стосунки дiвчини з батьком. Скажiмо, вiн водив 17-рiчну доньку на навчання за руку i, як казала сама дiвчина, купував їй косметику та бiлизну й забороняв зустрiчатися з хлопцями. А згодом сталося страшне.

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ ПІДЛІТКИ ДОЛУЧАЮТЬСЯ ДО НЕБЕЗПЕЧНОЇ ГРИ «ЗНИКНИ НА 24 ГОДИНИ»

«До полiцiї звернулася мати дiвчинки, яка повiдомила, що її донька зникла. Дiвчину знайшли повiшеною в промисловiй зонi мiста. У неї були порiзанi зап’ястя, вочевидь, вона ще перед цим страшним вчинком намагалася вкоротити собi вiку. А в кишенi виявили двi посмертнi записки, у яких вона звинувачувала свого батька у тривалому знущанні. «У мене не було дитинства, – писала на межi життя i смертi дiвчина. – Коли мої однолiтки гралися з ляльками та ходили гуляти в парк, я мусила… задовольняти бажання батька», – розповв начальник слiдчого управлiння ГУ НП в областi Iгор Максимiв.

В другiй записцi нещасна дякувала рiднiй тiтцi по матерi, що вона одна їй вiрила. З’ясувалося, що дiвчина намагалася розповiсти про насильство, але батько казав, що вона психiчно неврiвноважена. А згодом, щоби та мовчала, сказав, що запроторить її у психлiкарню. Зрештою, дiвчинку таки повели до психолога, але пiд час розмови були присутнi батько й мати, i дiвчина нiчого не сказала. Лише рiдна тiтка вiрила племiнницi. Проте чому вона про це нiкому не розповiла, ще має має з’ясувати слiдство.

Батька, якого пiдозрюють у цьому iз рiдною донькою, затримали. Своєї вини вiн категорично не визнає, каже, що все це лише хвора уява його покiйної доньки. Проте пiдстави для звинувачення 36-рiчного чоловiка серйознi. Якщо вину чоловiка доведуть, йому загрожує позбавлення волi на строк вiд семи до десяти рокiв.

Читайте також: НЕВІДОМІ ЛЕДЬ НЕ ПІДІРВАЛИ БУДИНОК В СУМАХ

Джерело.

Related Post