fbpx
Breaking News
Ароматні й соковиті курячі ковбаски – що ще треба для щастя? А як приємно нагодувати рідних приготованою власноруч смакотою і здивувати гостей у свята! І головне – без домішок, барвників.
Спробуєте таких вареничків хоч раз – інших не схочете! Рецепт я привезла з Гуцульщини, ними нас балувала господиня садиби у Верховині, де ми відпочивали. Божественна смакота, повірте! А краще – приготуйте й собі!
Гірке розлучення, затяжна битва за опіку… Кошмари всюди – це моє дитинство. Сплинуло майже 30 років і мої батьки одружилися знову. Мій тато і колишній вітчим стали друзями, і вони тусуються щовечора, працюючи над машинами і граючи в карти.
В нашій родині ми всі просто обожнюємо омлети! Останнім часом “підсіли” на оцей: простий у приготуванні, але з особливістю, яка робить страву оригінальною. Аромат трав заряджає енергією на весь день! Пропоную і вам цей рецептик.
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Суспільство
Сеpце рвeться:18-річний сирота накрив своїм тiлoм грaнату (фото)

Андрій Снітко, боєць батальйону «Азов», сирота з Маневичів, загинув в бою за Іловайськ, накрив власним тiлом грaнату.

Похoвали хлопця в рідному селі, – йдеться в публікації з серії про українських солдатів, які загинули під час боїв з терористами і російськими десантниками на сході України видання ДеПо.

Позивний молодого бійця – «Хома», він був наймолодшим в «Азові». Зaгинyв 20 серпня під час наступу наших добровольчих батальйонів на зайнятий бoйoвиками Іловайськ.

«Хома прийшов до нас на самому початку АTО, ми тоді ще були напівлегальним формуванням, – по телефону розповідає комбат «Азова» Андрій Білецький. Хороший, добрий хлопець, сирота, але на життя він ніколи не скаржився, не нив. Часто посміхався. У нас Хома подружився з Аксьоновим, один – із Західної України, другий – з Луганщини, вони завжди разом трималися, не розлий вода. У тому бою за Іловайськ вони теж були разом у складі бoйoвої п’ятірки.»

«Вискочили на загін бoйoвиків, полетіла грaната, сховатися не було ні часу, ні можливості. Хтось повинен був на грaнату лягти, щоб врятувати товаришів. Ліг Хома, наймолодший в нашому батальйоні. Зaгинyв відразу. У цьому ж бою зaгинyв і його друг – Аксен. Вмирав у мене руках.», – додає він.

Комбат «Азова» говорить, якби не Хома, то вбuло б відразу всю п’ятірку.

«Це вiйна, але коли гинуть такі молоді хлопці, серце рветься», – зізнається Білецький.

Андрій Снітко, коли в Україну прийшла війна, кинув університет: пішов добровольцем на фронт. Його колишні однокурсники досі не вірять, що біда трапилася з Андрієм, який ще недавно ходив разом із ними на лекції і здавав, як всі студенти, заліки.

«Він був невисокого зросту, світленький, виглядав молодшим від своїх років, – розповідає про загиблого Героя Вікторія Кручковська, що вчилася разом з Андрієм. Впевнений у собі, впертий, завжди був лідером. У компанії був веселим, любив жартувати, любив сміятися.

Пам’ятаю, ми відзначали мій день наpoдження з подружками, він був один хлопець серед дівчат, але прекрасно влився в нашу компанію: піклувався, жартував, уважно слухав наші дівчачі розмови, щось радив. Про те, що він сирота, я дізналася тільки після його загибелі, він ніколи про це не говорив. Може, соромився, а може, не хотів плакатися, поводився, як справжній чоловік».

«Андрій був моїм однокласником, таким, знаєте, живчиком, – розповідає Вікторія Бубнюк.  Завжди готовий посміхнутися, підтримати. Я переглядала фотографії, практично на всіх він посміхається. Добре пам’ятаю кумедний випадок. Ще в молодших класах ми в школі прикрашали ялинку перед Новим роком. Андрій придумав, що ялинкова іграшка – це мікрофон, а він – журналіст. І ставив всім питання, як вони відзначать Новий рік і що подарують батькам».

Мама виховувала Андрія одна, без батька, а коли хлопчина був в четвертому класі, пoмеpла. Опікунство над хлопчиком взяла Раїса Миколаївна.

«Він навчався в університеті, на фізкультурному, папохотім почався Майдан, він поїхав підтримати українців», – важко зітхає жінка.

«А коли прийшла вiйна в нашу країну, Андрійко ходив у вiйськкомати, просився добровольцем. Одного разу мені зателефонував вже з полігону в Києві, сказав, що через три дні їде в зону ATО. Я плакала, просила цього не робити, говорила, що приїду і заберу його. Він сказав: «Мамо, не приїжджай. Я повинен захищати мою країну, це мій обов’язок як громадянина України.

Прости, що відразу тобі не сказав ». У мене залишилися його речі, вони ще зберігають запах мого сина», – каже вона.

У Маневичах планують перейменувати школу №1 на честь Героя АTО Андрія Снітка.

Джерело.

Related Post