fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
19-річна сестра Кім Кардашьян в “голому” вбранні повторила образ Крістіни Агілери

Крістіна прокоментувала фотографію Кайлі в шкіряних штанах з розрізами і білому бюсті в червону смужку.

Хеллоуїн – той самий час, коли дівчина може одягнутися як завгодно, а їй ніхто і нічого не може сказати. 19-річна Кайлі Дженнер вирішила використовувати таку можливість на всю котушку і приміряла вбрання, яке вже стало легендарним – костюм 35-річної Крістіни Агілери зі звабливого відеокліпу на пісню Dirrty.

Раніше сестра Кім Кардашьян в “голому” вбранні повторила образ Дженніфер Лопес на Хеллоуїн.

У сучасному світі ніколи не знаєш, яку реакцію на свої дії ти отримаєш. Крістіна цілком могла заявити: “Де оригінальність, де свої ідеї? Тільки і вміють, що вкрасти чуже”. Але співачка, навпаки, була невимовно рада, що її вбрання стало культовим. “Таааак! Dirrty 2016 года!”, – підписала співачка фотографію Кайлі Дженнер в шкіряних штанах з розрізами і білому бюсті в червону смужку.

Читайте також: УКРАЇНСЬКИЙ АВТОРИНОК ПРОДОВЖУЄ ЗРОСТАТИ: ТОП-10 ПРОДАЖІВ

14718430_1617550861872333_9198739626318102528_n

Джерело.

 

Related Post