fbpx
Breaking News
Ромова баба – соковита, ароматна і дуже смачна випічка, яку повинна вміти готувати кожна господиня. Я печу завжди, як їдуть в гості донька з зятем, бо він її обожнює.
Старію поруч з дорослим чоловіком. Хоч і ідеальним… А навколо всі такі молоді і активні. Сидять в закладах молоді дівчата з молодими хлопцями, а я – з без 5 хвилин пенсіонером.
Я тепер жебрачка. Підлаштуватися під цей ритм життя не можу. Ні, я, звичайно, заробляю, але сума в 60 000 гривень навіть моїх тижневих витрат не покриває.
Вау! Такої красоти ХОЛОСТЯКА, українські красуні, ще не бачили: стало відомо за кого ж будуть боротися дівчата у 10 ювілейному сезоні романтичного шоу(фото, відео)
На Різдвяні свята приїжджала моя найкраща подруга з Італії. Вона то й мене навчила готувати ці “Картопляні ньоки”. Все легко і смачно! Тепер чередую цю страву з варениками, дітям дуже подобається!
життєві історії
20 років разом, виростили дочку-красуню, побудували будинок. Можна б жити та радіти, але щось не давало. Я вже думала – що нічого не допоможе – розлучаться. А допомогло диво!

Коли річ, яка послужила вірою і правдою багато років ламається, то недалекоглядні люди її викидають і купують нову, а мудрі люди намагаються полагодити. Це правило стосується і людських відносин. Але найчастіше пара, замість того, щоб спробувати знайти причину поломки, починає все більше і більше доламувати свої відносини, доводячи до повної непридатності. За матеріалами

І все закінчується погано, якщо не станеться якесь диво.

Мої добрі знайомі, чоловік і дружина, перебували на межі розриву. В якийсь момент між ними пробігла тріщина – було незрозуміло. 20 років разом, виростили дочку-красуню, побудували будинок. Можна б жити та радіти, але щось не давало. Я вже думала – що нічого не допоможе – розлучаться.

Але через якийсь час зустрічаю знайому – бачу красива, засмагла, посміхається. Каже, що з чоловіком у них все налагодилося. А допомогло диво.

“Справа була навесні, – розповідає вона. – Дочка поїхала на вихідні з компанією, а ми нічого не планували разом – просто дивитися один на одного не могли. Я взагалі хотіла поїхати до подруги на всі вихідні, а чоловік збирався на риболовлю.

І тут в останній робочий день перед вихідними, буквально за півгодини перед кінцем дня, мені від чоловіка приходить повідомлення в фейсбуці – “Терміново приїжджай після роботи додому, потрібно поговорити”. Ну, думаю, дочекалася – напевно, розлучення буде вимагати.

Але їду додому, збираюся поставити всі крапки над “і”. Приїхала, ставлю машину в гараж, заходжу в будинок і чманію від відкритої мені картини – по всім передпокою стоять рядами запалені свічки. Доріжка з свічок веде від порога, по сходах і прямо в нашу спальню, в якій ми вже кілька місяців не спимо удвох.

Читайте також:НАВЕСНІ ВОЛОДЯ З ГАЛЕЮ ВІДГУЛЯЛИ ВЕСІЛЛЯ. А ВЛІТКУ ВЗЯЛИСЯ ЗА БУДОВУ. ХАТА ВИРОСЛА ШВИДКО. ЇЇ ОБГОРОДИЛИ ВИСОЧЕННИМ МУРОВАНИМ ПАРКАНОМ. ЩОРАЗУ ЯРИНА ПРОЇЖДЖАЛА АВТОБУСОМ МИМО ПОМЕШКАННЯ КОЛИШНЬОГО КОХАНОГО. СВАТИ КУПИЛИ СТАРЕ ОБІЙСТЯ БІЛЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ДОРОГИ, АБИ ЗВЕСТИ ДІТЯМ БУДИНОК У ПРЕСТИЖНОМУ МІСЦІ

Я піднімаюся на другий поверх, заходжу і у мене просто серце завмuрaє. Навколо горять свічки, все ліжко усипане пелюстками троянд, а під стелею літають такі дурні гелеві кульки у вигляді сердечок. Я розумію, що це все виглядало, як мрія романтичногї малолітки, але у мене аж сльози на очі навернулися від ніжності. Адже я їхала фактично за розлученням – а він влаштував мені такий знак примирення!

Чую кроки за спиною, обертаюся – бачу входить чоловік, очі у нього злегка божевільні. Я навіть слова не дала йому сказати – відразу повисла на шиї.

У нас була така ніч, яка, напевно, не було з часів весілля. А на ранок в двері постукав посильний і приніс дві путівки на курорт, літак в той же день – у нас на збори було лише кілька годин.

Так знаєш, що найдивніше – він клятвено стверджує, що не мав до цього ніякого відношення. Він, мовляв, також отримав повідомлення від мене, і теж їхав зі мною розлучатися. Увійшов до кімнати на пару хвилин пізніше і побачив те саме, що і я – свічки, квіти, мене. А потім, розумієш, нам було не до розмов. Але мені здається, що він лукавить і не говорить правди, щоб у мене залишилося відчуття дива – закінчила вона свою розповідь “.

Я теж думала, що це все влаштував її чоловік, поки не зустріла його і він не повторив мені всю цю історію слово в слово. З тією невеликою різницею, що він вважав, що вся романтика – справа рук його дружини. Я була в дикому подиві. В історію внесла ясність їх дочка, яку я зустріла якийсь час по тому.

– Якби ви знали, як вони мене дістали своїми сварками, – сказала вона. – Але ж все-таки треба було влаштувати один одному романтичний вечір. Я через них відмовилася від такої поїздки з хлопцями! Я у всіх кого могла напозичила грошей, в тому числі і у самих батьків, щоб купити їм цю гарячу путівку. Ми з подругою півдня повзали по всьому будинку – наводили там красу.

А потім ще потрібно було всі свічки запалити.  Коли першою під’їхала мама, ми ледве встигли втекти через вікно моєї власної спальні. Зате я здорово придумала з повідомленнями через фейсбук – відправила їм з їх власних комп’ютерів. Адже вони ніколи паролі на свої ноутбуки не ставлять.

Кажуть, що маленькі діти схожі на ангелів і вони приносять любов. Але, буває, що і цілком доросла дитина здатна виступити в ролі ангела, щоб врятувати відносини своїх батьків.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Related Post