fbpx
Суспільство
25 січня: яке свято і що не можна робити в цей день

25 січня – це 25-й день року за григоріанським календарем. До закінчення року залишилося 340 днів. Іменинники – Галактіон, Макарій, Петро, ​​Сава і Тетяна. Джерело

В Уганді святкують День республіки, а в Шотландії відзначають День Роберта Бернса. Саме в Тетянин день імператриця Єлизавета Петрівна підписала указ “Про заснування Московського університету” і 12 (25) січня стало офіційним університетським днем ​​в Росії.

Яке свято 25 січня

25 січня відзначають Тетянин день. Згідно з церковними календарями, цей день був заснований в пам’ять про загиблу за християнську віру святої мучениці Татіани, дочки римського консула, страченої при імператорі Півночі на початку третього століття нашої ери.

Для православних віруючих 25 січня володіє великим значенням. Тетяні Римської вони моляться про ретельність в науках, про удачу на іспитах, легкої навчанні.

Тетянин день-2019: що не можна робити

1. Не можна відмовляти в цей день в допомозі тим, хто просить. Наші предки вважали, що відмовивши або проігнорувавши прохання, ви самі можете потрапити в біду.

2. У цей день не можна прибирати прати, займатися фізичною працею або ремеслом.

3. На Тетянин день не можна сваритися і лаятися, особливо з близькими людьми.

4. Але напередодні свята потрібно обов’язково привести будинок в порядок і забратися, так як безлад в свято може накликати на вас неприємності і проблеми.

Читайте також: Вісім простих способів прив’язати до себе кохану людину

Народні прикмети на 25 січня

1. Якщо йде сніг – влітку буде багато дощів.

2. Якщо студент хоче отримати везіння в навчанні на наступний рік, йому потрібно обов’язково відстояти молебень в церкві, який проводиться на честь пам’яті Святої Тетяни. Тільки потім можна приступати до святкування та веселощів.

3. Жінки, які народилися в Тетянин день, будуть господарськими. В якості талісмана їм варто носити чорний агат.

4. Якщо яскраво світить сонце 25 січня – скоро прилетять птахи, і настане весна.

5. Великі замети в Тетянин день – буде багато хліба.

6. Теплий вітер – прикмета до того, що літо буде посушливим, а урожай – небагатим.

7. Ясна і морозна погода в Тетянин день – літо буде в міру теплим і без особливих перепадів температури.

Related Post