fbpx
Breaking News
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Цi рядки пoвинен прoчитати кoжен: Мої дорогі діти! Завтра ви приїдете до мене в гості, тому що завтра у мене ювілей. Ви побачите, що я старію. Будь ласка, будьте терплячі і спробуйте зрозуміти, через який етап життя я зараз проходжу… 
Цікаве
27 серпня: дeнь Бeciдної ікони Бoжої Матері. В цей день жінки мoляться до неї і пpocять допомоги

Історія появи Бесідної ікони Божої Матері пов’язана з появою на Русі Тихвинського образу Богородиці в 1383 році. Джерело

На ній зображуються Божа Матір і святитель Микола Мирликійський, які бесідують з паламарем Георгієм. Георгій, був посланий сповістити навколишнім жителям про майбутній освячення храму в день свята Успіння Пресвятої Богородиці.

Коли він виконав своє доручення і повертався назад, то побачив Божу Матір, яка сиділа на сосновому колоді з ігуменськоюпалицею в руці, апоруч з Нею святителя Миколая.

Владичиця веліла йому передати будівельникам храму, щоб на церкві поставили дерев’яний хрест замість залізного. Джерело

А святитель Миколай обіцяв дати знамення, щоб підтвердити його слова. Він передав ці слова будівельникам храму, та його не послухали.

Коли вони почали встановлювати залізний хрест, раптово налетів порив вітру, схопив одного з будівельників і без шкоди для нього опустив з покрівлі храму на землю. Після такого знамення був встановлений дерев’яний хрест.

Читайте також: Свекруха: «Дружина сидить з дітьми і не може вирішувати, куди витрачати гроші сім’ї!»

На місці ж чудесного явлення Богородиці і святителя Миколая була побудована каплиця, в ім’я Миколи Чудотворця.

З соснової колоди, на якій сиділа Владичиця зробили хрест і встановили його в каплиці, а написана ікона, яка зображує цю подію, була названа Бесідною.

Related Post