fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Цікаве
27 серпня: дeнь Бeciдної ікони Бoжої Матері. В цей день жінки мoляться до неї і пpocять допомоги

Історія появи Бесідної ікони Божої Матері пов’язана з появою на Русі Тихвинського образу Богородиці в 1383 році. Джерело

На ній зображуються Божа Матір і святитель Микола Мирликійський, які бесідують з паламарем Георгієм. Георгій, був посланий сповістити навколишнім жителям про майбутній освячення храму в день свята Успіння Пресвятої Богородиці.

Коли він виконав своє доручення і повертався назад, то побачив Божу Матір, яка сиділа на сосновому колоді з ігуменськоюпалицею в руці, апоруч з Нею святителя Миколая.

Владичиця веліла йому передати будівельникам храму, щоб на церкві поставили дерев’яний хрест замість залізного. Джерело

А святитель Миколай обіцяв дати знамення, щоб підтвердити його слова. Він передав ці слова будівельникам храму, та його не послухали.

Коли вони почали встановлювати залізний хрест, раптово налетів порив вітру, схопив одного з будівельників і без шкоди для нього опустив з покрівлі храму на землю. Після такого знамення був встановлений дерев’яний хрест.

Читайте також: Свекруха: «Дружина сидить з дітьми і не може вирішувати, куди витрачати гроші сім’ї!»

На місці ж чудесного явлення Богородиці і святителя Миколая була побудована каплиця, в ім’я Миколи Чудотворця.

З соснової колоди, на якій сиділа Владичиця зробили хрест і встановили його в каплиці, а написана ікона, яка зображує цю подію, була названа Бесідною.

Related Post