fbpx
Breaking News
У листопаді вона просто пішла у ванну і … Модель не знала що вагітна і народила у ванній! :)
Мої їли б хоч кожного дня! Не знаю, як у вас, а на моїй кухні зелені шпинатні млинчики і оладки – вже постійні жителі і стали улюбленцями всієї родини! Ділюся двома своїми перевіреними класними рецептами: млинців і оладок. Ловіть – можливо, пригодиться!
Не тільки для приготування їжі: 10 способів використання рослинної олії, які вас здивують! Можливо, й не всіх, але багатьох – точно ;)
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Цікаве
 27 жовтня – 29 місячний день. Як прожити в гармонії, що робимо, а що – ні.

 

Місяць перебуває в фазі «Старий місяць».

Це 29 місячний день в місячному календарі.

Місяць у знаку зодіаку Терези.

Слушна нагода для відпочинку після напруженої роботи, обумовленої місячної Дівою.

Краще за все не починати чогось нового і глобального, а швидко завершити раніше почате і сплановане.

Непоганий і досить плідний період для ділового співробітництва, заснованого на взаєморозумінні і відсутності будь-яких розбіжностей. Негативний момент – загострюється складність у прийнятті рішень.

Можна довгий час коливатися між усіма «за» і «проти», вишукувати як плюси, так і недоліки, обмірковувати, але так і не прийти до остаточного судження. Тому прийняття відповідальних рішень найкраще перенести на інший, більш сприятливий для цього день.

27 жовтня 2019 року  в цілому досить несприятливий день, пов’язаний зі зниженням загального життєвого тонусу організму, проявом хронічних захворювань. Велика ймовірність депресивного стану, травм і обманів.

День краще провести в рішенні тільки найнеобхідніших життєвих питань, гнати від себе погані думки.

Джерело

Related Post