fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
рецепти
3 ідеальні рецепти з баклажанами для ледачих господиньок: гoтуютьcя дуже швидкo, а смак слoвами не перeдати!

Прості і смачні рецепти з баклажанами для ледачих господарок – 3 ідеальних варіанти! За матеріалами

Ці прості рецепти можна приготувати дуже швидко. Головне купити в магазині баклажани, і ви зможете зробити будь-який з цих трьох рецептів. Готувати їх дуже легко, так що спробуйте. Часу у вас на підготовку цих страв піде дуже мало – всього пару хвилин на кожен варіант.

Баклажани дуже корисні для людини. Тому по можливості намагайтеся за сезон з’їсти їх якомога більше.

Почнемо.

Перший спосіб.

Смачне віяло з баклажана. Вам необхідно нарізати баклажан на смужки, але не відрізайте його від ніжки. У нарізані щілини вкладіть начинку з помідорів і сиру. Полийте маслом і посипте зеленню з часником. От і все.

Читайте також:ЦI 3 ЗНАКИ ЗОДІАКУ – НАЙКРАЩІ БРАТИ І СЕСТРИ. A ВAМ ПОЩАCТИЛО?

Про цей та два інші способи докладніше ви зможете дізнатися, подивившись відео, де все детально показано.

Дивіться відео нижче:

Related Post