fbpx
Лайфхаки
3 небанальні поради, які навчать вас управляти грошима

Особисті фінанси не даремно називаються особистими, адже вони багато в чому залежать від нашої життєвої ситуації, звичок і поведінки. Замість того щоб шукати універсальну пораду, який допоможе знайти фінансове благополуччя, постарайтеся знайти підхід, близький вам по духу.

1. Знайдіть підхід, близький саме вам

Багато рекомендують прочитати бестселер Раміта Мережі «Я навчу вас бути багатим», кажучи, що ця книга змінила їхнє життя. Хоча Мережі пропонує вже відому тактику, він підносить її таким чином, що вона викликає відгук у багатьох людей.

Замість того щоб берегти гроші, відмовляючись від дрібних покупок, він радить економити на великих витратах. Багатьом ця ідея припадає до душі, адже тоді можна не відмовляти собі в маленьких задоволеннях начебто чашки кави. Ще один популярний рада – скоротити витрати на те, що для вас не дуже важливо, щоб залишалося більше грошей на найважливіше.

Якщо ніякі з рад вам не допомагають, постарайтеся знайти історію якогось людини, що опинилася в ситуації, схожій на вашу. Наприклад, якщо у вас борги , почитайте поради тих, хто зумів з них вибратися. Шукайте того, чиї проблеми і цінності схожі з вашими.

2. Виберіть зручний спосіб отримання інформації

Якщо ви взагалі рідко читаєте книги, вам не допоможуть ніякі бестселери з ведення фінансів. Розібратися зі своїм фінансовим становищем і без того складно, не витрачайте час і сили на те, щоб змусити себе прочитати книгу про це. Знайдіть інший спосіб отримання інформації. Наприклад, блог того ж автора, якщо вам зручніше читати невеликі статті з телефону. Або подкаст, якщо ви багато часу проводите в дорозі.

Яким би гарним не був рада, вам буде важче йому слідувати, якщо потрібно докладати додаткових зусиль для засвоєння інформації.

3. Введіть це в звичку

Коли ви знайдете людину, чия ситуація і поради вам близькі, а також ідеальний для засвоєння носій інформації, не переставайте вбирати ці знання.

Якщо спочатку вам складно до цього звикнути, постарайтеся ввести це в свій розпорядок дня. Наприклад, щоранку за чашкою кави прочитуйте одну главу з книги або статтю з блогу. Або слухайте подкаст по дорозі з роботи. Якщо хоча б 15 хвилин в день витрачати на підвищення фінансової грамотності, можна значно змінити своє ставлення до грошей.

Читайте також: 10 ПРОДУКТІВ, ЯКІ ВИ НАПЕВНО ВІДКРИВАЄТЕ НЕПРАВИЛЬНО

Джерело.

Related Post