fbpx
Breaking News
НЕдобрий ранок: 5 помилок, які ми робимо зранку, а потім жаліємося на самопочуття. Уникайте їх – і ваш ранок завжди всміхатиметься!
Все про Різдвяний піст 2019-2020: тривалість, особливості, харчування і як правильно постувати, щоб дійсно очиститися душевно і тілесно.
Красуні, зберігайте собі місячний календар стрижок на ГРУДЕНЬ-2019 з детальними рекомендаціями! Щоб не забути, коли варто йти до перукаря, а коли краще не чіпати волосся. Нехай візит до майстра подарує вам лише позитив і зміни на краше!
Цeй сметанковий торт печу вже вдруге за місяць. Діти кажуть, що я чарівниця! А це все заслуга неймовірно легкого рецепту! Зaписуйте, гoтуйте і будьте здoрові!
Цeй рецепт дбайливо зберігається на першому аркуші пожовклого від часу зошита. Його ми завжди пекли на свята. Не було нічого більш святкового для мене, ніж ця білосніжна гірка. Звідки цей рецепт в нашій родині взявся вже ніхто і не пам’ятає. Швидко і просто готувати, а смак приголомшливий!
Здоров'я
35 тис. грн на місяць – стільки отримуватиме сімейний лікар

Міністерство охорони здоров’я визначило, якою буде зарплата лікарів первинної медичної допомоги – педіатрів, терапевтів та сімейних лікарів.

Про це повідомляє сайт МОЗ.

Як розповів заступник міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк, при поточному мінімальному фінансуванні первинної допомоги, медична практика, що обслуговує 2000 пацієнтів (лікар, медсестра), в середньому отримуватиме 35 тис. грн на місяць.

Максимальна сума, яку має витратити практика на діагностичні тести, витратні матеріали та амортизацію оснащення, становитиме 9 081 грн на місяць.

На зарплату та інші поточні витрати в середньому піде 25 919 грн на місяць.

Читайте також: 8 ПРОДУКТІВ, ЯКИМИ НЕ МОЖНА ЗАЇДАТИ І ЗАПИВАТИ АЛКОГОЛЬ

Відомості вміщені у фінансово-економічному обґрунтуванні законопроекту “Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів”, який передали на голосування до Верховної Ради.

Джерело.

Related Post