fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Лайфхаки
4 режиму сну, які дозволять виспатися всього за кілька годин на добу

Вважається, що для повноцінного відпочинку нам необхідно 6-8 годин сну на добу. Після цього, повні сил, ми можемо починати новий день, який триватиме в середньому 16-18 годин. Такий режим сну називається однофазним.

Насправді, крім самого поширеного однофазного сну, існують ще чотири поліфазних режиму, коли сон розбивається на кілька коротких періодів протягом всього дня.

Як відомо, найважливіша частина відпочинку – це фаза швидкого сну. Коли ми міняємо режим з однофазного на поліфазний, недолік сну спонукає нас занурюватися в цю фазу відразу ж, а не через 45-75 хвилин.

Таким чином, організм ніби отримує порцію повноцінного восьмигодинного сну, але ми при цьому не витрачаємо дорогоцінний час на перехід в фазу швидкого сну.

Режими поліфазного сну

1. Uberman

20-30 хвилин сну кожні 4 години = 6 перерв на відпочинок на добу.

Режим Uberman дуже ефективний і благотворно позначається на здоров’ї. Завдяки йому вранці людина відчуває заряд бадьорості, а вночі бачить яскраві цікаві сни. Багато, хто дотримується цього режиму, навіть відзначають, що найчастіше можуть бачити усвідомлені сновидіння .

Не хвилюйтеся: суворе дотримання режиму не дасть вам пропустити чергову перерву на сон. Організм подасть необхідний сигнал.

2. Everyman

3 години сну вночі і 3 рази по 20 хвилин протягом дня / 1,5 години сну вночі і 4-5 разів по 20 хвилин протягом дня.

Якщо ви вибрали Everyman, необхідно встановити однаковий часовий проміжок між перервами на відпочинок. Пристосуватися до такого режиму набагато простіше, ніж до Uberman. До того ж він в рази ефективніше однофазного сну.

3. Dymaxion

30 хвилин сну кожні 6 годин.

Dymaxion придумав американський винахідник і архітектор Річард Бакмінстер Фуллер. Він був у захваті від цього режиму і говорив, що ніколи не відчував себе енергійніше.

Через кілька років дотримання режиму Dymaxion лікарі досліджували стан Фуллера і зробили висновок, що у нього прекрасне здоров’я. Однак йому довелося припинити цю практику, так як його бізнес-партнери дотримувалися однофазного режиму сну.

Dymaxion – самий екстремальний і найпродуктивніший серед поліфазних режимів. Але ж при цьому сон триває всього дві години на добу!

4. Biphasic (біфазної)

4-4,5 години сну вночі і 1,5 години сну днем.

Такого режиму дотримується кожен другий студент. Це не дуже ефективно, але все ж краще однофазного сну.

Який режим вибрати

Відповідь на це питання повністю залежить від вашого стилю життя, розкладу і звичок. Пам’ятайте, що при переході на режим Dymaxion або Uberman ви будете ходити як зомбі близько тижня, поки організм не адаптується до нового режиму сну.

Читайте також: 6 ХИТРОЩІВ РЕСТОРАНІВ, НА ЯКІ МИ ВЕДЕМОСЬ

Як увійти в новий режим сну

  1. Кілька корисних порад, які полегшать перехід:
  2. Обладнайте спальню так, щоб вам було максимально комфортно відпочивати в ній.
  3. Вживайте здорову їжу і не налягайте на фастфуд.
  4. Займіть себе чимось в години неспання, тоді час пролетить непомітно.
  5. Звільніть для переходу дві-три тижні, інакше є ризик заснути прямо на роботі чи навчанні.
  6. Не здавайтесь! Через пару тижнів стане набагато простіше. Потрібно тільки почекати. Чи не пропускайте перерви на сон і не міняйте тимчасові інтервали між ними, щоб не починати період адаптації заново.
  7. Включайте гучну музику для того, щоб прокинутися, і заздалегідь подбайте про те, щоб ніякі сторонні звуки не завадили вам заснути.
  8. Якщо ви  задумалися над практикою поліфазного сну, то радимо вивчити досвід інших людей і уважно відслідковувати реакцію вашого організму на перехід.

Джерело.

Related Post