fbpx
Breaking News
Будьте щасливими у відносинах! 2 простих правила: як же чітко і правильно сказано!
Ця зaкуcка з капусти з’їдається моментально. Виходить смачніше за пиріжки! Особливо зручно тим, що не потрібно возитися з тістом. Готую вже вдруге за тиждень! 
Ми дуже любимо цю рибку в холодному вигляді – вона на смак нагадує скумбрію гарячого копчення, а готується на “РAЗ-ДВA-ТPИ”. Спpoбуйте! Божeствeнно смaчно!
Вирішила я якось речі, з яких вже донька виросла, віддати. Але у знайомих дітки старше моєї. І я подумала, провернути все через місцеву барахолку. Продавець з мене – ніякий. Не вмію я торгувати. І оcь, щo з цьoго вuйшло
Я подумала, що треба все пояснити нареченому, мамі нареченого, своїй мамі, всім гостям, але зрозуміла, що сил на це у мене просто не вистачить. Адже вони неодмінно почнуть мене відмовляти, посипляться звинувачення. В голові миготіли тисячі думок. Я передумала…
Суспільство
4 жовтня: що потрібно зробити в цей день

Сьогодні не те що немає заборони на роботу, сьогодні працювати потрібно обов’язково. Предки говорили: «Не сядеш без діла на Кіндрата та Іпата – будеш багатим».

Потрібно прибрати вдома, прибрати у дворі, зробити дійсно сильне генеральне прибирання, щоб в усього було своє місце і щоб очам приємно дивитися. Тримай двір, тоді і до двору добро прийдеться.

Також сьогодні була традиція удобрювати землю. Іноді це робили гноєм, але сьогодні брали золу з печі і розкидали її на городі, щоб сила тепла і вогню приносила хороший урожай.

Цей день також вважається днем пам’яті святителя Димитрія Ростовського, який допомагає при грудних xвopoбax. Знахарі сьогодні лікували грудницю у жінок, що годують своїми змовами. Люди молилися святому про зцілення.

Читайте також: У САДОК ХОДИЛИ СХОЖІ ДІВЧИНКИ: ВИЯВИЛОСЯ СЕСТРИ

Щоб вилікуватися зарізали свиню чи порося і салом змащували грудницю, примовляючи: «Силою Чесного Животворящого Хреста зціли, Господи, рабу Божу (ім’я) від xвopoби».

Якщо сьогодні ви побачили вдома павутину, але на ній не було павука, то це до фінансового благополуччя. А якщо павутина торкнулася вашого обличчя, то потрібно терміново загадати бажання. Воно повинно збутися до кінця місяця.

Сьогодні потрібно бути спокійним і не «шукати» сварок, у всьому знати міру. Будь-яка злостивість або агресія, або прояв заздрості сьогодні будуть покарані, це призведе до неприємностей у фінансовій сфері.

Тому краще займатися спортом, медитувати, читати. Можна сісти на нову дієту. Не лякайтеся, сьогодні ще можуть наснитися страшні сни.

Люди, які народилися сьогодні всього доб’ються в житті, чого захочуть. Їм потрібно носити цитрин.

Джерело.

Related Post