fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Економіка
4 звички успішних бізнесменів

Британська публіцистка і підприємниця Сем Фентіман-Холл назвала 4 звички, які допоможуть досягти успіху в бізнесі. Їх дотримання може підвищити ефективність бізнесу.

Планування і розклад

Вилізти з ліжка трохи раніше і використовувати ранок ефективно. Скорочуйте час, проведений в соцмережах і за читанням електронної пошти.

Дроблення великих завдань на прості і досяжні кроки – один зі способів зберегти високий рівень зацікавленості справою.

Вирішіть, чого ви хочете досягти в довгостроковій перспективі, потім зробіть невеликий крок до цього. Тимчасово перестаньте думати про те, що у вас вийшло. Потім, використовуючи цей новий досвід.

Гроші мають значення

Визначте потреби ринку. Замість того, щоб вгадувати, чого хоче клієнт, дізнайтеся напевно, що їм потрібно і дайте їм це. Ось тоді ви почнете заробляти.

Експерти стверджують, що вам варто починати бізнес, володіючи капіталом, якого вистачить як мінімум на шість перших місяців. Переконайтеся, що у вас все в порядку в плані фінансів.

Протестуйте свою ідею, перш ніж вкладати всі свої ресурси. Якщо тест пройде успішно, можете планувати наступний етап розвитку вашого бізнесу.

Читайте також: 15 КОРИСНИХ ПСИХОЛОГІЧНИХ ПРАКТИК НА ЩОДЕНЬ

Взаємодія з людьми і створення хорошої команди навколо себе

Кращі підприємці вибудовують міцні зв’язки, як з діловими партнерами, так і з членами своєї команди. Це дозволить вам зосередитися на тому, що ви робите найкраще.

На думку Стіва Джобса і Стіва Возняка, повинні бути люди з ідеями і ті, які допоможуть втілити їх в реальність.

Успішні бізнесмени схильні багато говорити про свої здобутки і добре реагують на позитивні і негативні відгуки. Вважають невдачу невід’ємною частиною шляху до перемог. Багато хто втрачав усе, а потім починав спочатку.

Підтримуйте форму. Фізичну і психологічну

Знайдіть час для читання. Дослідження вказують на безліч позитивних моментів від такого процесу.
Крім вправ для мозку, не можна також забувати про вправи для тіла.

Плануйте регулярні фізичні вправи. Прогуляйтеся в обідній час, прокиньтеся раніше заради вправ і розтяжок або займайтеся йогою.

Джерело.

Related Post