fbpx
Breaking News
Гороскоп на 20 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а oсь дeяким знaкам треба остeрігатися
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Суспільство
ТОП-8 звичок, які дратують нас у людях

Вміння подобатись людям не є вродженою рисою – це те, що ми робимо щодня і це звички, які легко змінити.

Учені з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі провели дослідження і склали портрет людини, яка викликає приязнь в інших.

Натомість американський психолог та автор популярної книги “Емоційний інтелект” Тревіс Бредбері виділив 8 найпоширеніших звичок, які не подобаються нам у людях.

1. Вихваляння знайомствами

Бути знайомим із важливими та цікавими людьми – це прекрасно. Але коли людина, ніби між іншим, вставляє їхні імена у будь-яку розмову, вона виглядає претензійною й не надто розумною.

2. Емоційна агресія

Якщо людина дозволяє собі “вибухати”, хай навіть адресат її емоційного викиду, на її думку, “заслужив”, вона привертає до себе багато негативної уваги оточуючих.

3. Напрошування на компліменти

Є люди, які мають звичку вихвалятися, ховаючи це за фальшивою маскою самоприниження. Хоча насправді самоіронія або самоприниження анітрохи не маскує бажання похвалитися.

4. Копирсання у телефоні під час спілкування

Мало кому подобається, коли під час спілкування з ним, співрозмовник шукає щось у телефоні.

5. Розмова без запитань

Часто люди зосереджують увагу на тому, що самі хочуть сказати, не надто уважно слухаючи співрозмовника. Коли людині ставлять запитання, їй приємно, що її уважно слухають.

6. Пліткування

Пліткарі та люди, які поширюють чутки, зазвичай, мають у колективах відповідну репутацію.

7. Надмірна відвертість

Ця риса грає проти вас, ви справляєте враження особи, поведеної на собі, такої, що не відчуває балансу в розмові або сприймає співрозмовника просто як вільні вуха, на які можна присісти зі своїми проблемами.

8. “Спам” у соцмережах

Як свідчать дослідження, люди, які звітують у соціальних мережах про кожен свій крок, таким чином намагаються висловити своє прагнення бути прийнятими іншими. Проте, як правило, результат – протилежний.

Читайте також: У ЧОМУ СЕКРЕТ ЩАСТЯ І ПРОЦВІТАННЯ?

Джерело.

Related Post