fbpx
Breaking News
Гороскоп на 20 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а oсь дeяким знaкам треба остeрігатися
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Події
48-річна жінка народила трійню після того, як втратила сина в АТО

48-річна Лілія Ільницька зважилася на штучне запліднення.

Син мешканки Житомира був поранений під Донецьким аеропортом в 2014 році в день свого 24-річчя. Жінка зважилася на штучне запліднення.
48-річна мешканка Житомира, яка раніше втратила єдиного сина в АТО, народила трійню. Про це 12 квітня стало відомо місцевому виданню Житомир.info.

Як розповів головний лікар обласного перинатального центру Юрій Вайсберг, дівчатка середньою вагою в 1700 грамів з’явилися на світ в день космонавтики. Народжувала жінка не сама – їй робили кесарів розтин. Малятка народилися на світ на 35 тижні.

“Мамі 48 років, вона зважилася на штучне запліднення, оскільки кілька років тому разом з чоловіком втратили в АТО свого єдиного сина. Зараз мама і дітки знаходяться в задовільному стані в палаті інтенсивного лікування”, – розповів лікар.

Читайте також: 35 ТИС. ГРН НА МІСЯЦЬ — СТІЛЬКИ ОТРИМУВАТИМЕ СІМЕЙНИЙ ЛІКАР

У перинатальному центрі кажуть, що дівчаток збираються назвати Машею, Дашею і Сашею. За словами головного лікаря, прізвище породіллі – Лілія Ільницька, очевидно, що мова йде про матір загиблого в 2014 році десантника 95-ї бригади Дмитра Ільницького.

Юнак був поранений 29 листопада, в день свого 24-річчя, в селищі Піски під Донецьким аеропортом. Помер в лікарні Красноармійська. 26 травня 2015 року на фасаді Житомирської гімназії, де навчався Дмитро Ільницький, відкрили меморіальну дошку.

Джерело.

Related Post