fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Суспільство
5 міфів про сніданок, які вас здивують

Чи дійсно сніданок впливає на втрату ваги, енергійність і апетит протягом дня? Ви здивуєтесь, але в більшості такі заслуги сніданку – значно перебільшені.

Для декого перший прийом їжі – це батончик, перехоплений по дорозі на роботу, для іншого – повноцінний сніданок з омлетом і кавою, а дехто взагалі утримується від їжі в ранкові години. І справа не лише в смаках, адже навколо сніданку вже давно з’явилося багато міфів, пише Lifehacker.

Міф: Сніданок допомагає схуднути

Насправді: Жування вранці не має прямого впливу на втрату ваги

Останні дослідження доводять, що не має значення коли людина снідає – одразу після пробудження чи через декілька годин.

Наявність або відсутність сніданку не є ключовим фактором у втраті ваги. Більше значення має його склад. Тому, якщо ви хочете схуднути, недостатньо просто почати снідати. Краще зосередити увагу на тому, що ви їсте і наскільки регулярно.

Міф: Не варто їсти каші швидкого приготування

Насправді: Уникати потрібно надлишку цукру в складі таких каш

Більшість каш швидкого приготування в індивідуальних упаковках містять багато цукру. Однак це не скасовує корисного впливу злаків на рівень холестерину, функції травної системи і підтримку нормальної ваги.

Для того щоб каша пішла вам на користь, звертайте увагу на склад злакової суміші і розраховуйте розмір порції, виходячи з її калорійності.

Міф: Сніданок необхідний для ранкового тренування

Насправді: Їжа дає сили, але не строго необхідною для тренування

В цілому ранковий прийом їжі, швидше за все, допоможе вам на тренуванні. Однак якщо фізичне навантаження не високе, то ви можете пропустити сніданок.

Міф: Перекус з ранку допоможе їсти менше протягом дня

Насправді: Сніданок не гарантує, що ви споживете менше калорій за день

Як показали дослідження, сніданок – особливо з високим вмістом білку – збільшує рівень дофаміну, який відповідає за відчуття задоволеності. Однак це не гарантує, що ви не будете переїдати протягом дня. Проте посприяє підтримці нормального рівня цукру в крові.

Міф: Сніданок – найважливіший прийом їжі

Насправді: Важливо харчування протягом всього дня

Як уже було відзначено вище, якщо ви хочете схуднути, то неважливо, скільки разів ви їсте – два або шість. Важливо кількість споживаних за день калорій. Але в той же час це не привід відмовлятися від сніданку зовсім. Ранковий прийом їжі в цілому сприяє більш збалансованому харчуванню.

Кращі варіанти для ранкового прийому їжі – злаки і фрукти, а також молоко, йогурт і яйця.

Читайте також: П’ЯНА МАТІР ЖБУРНУЛА НЕМОВЛЯМ У ПАТРУЛЬНИХ

Джерело.

Related Post