fbpx
Суспільство
5 мов кохання, які врятують ваші стосунки

Для того, щоб ваші стосунки стали міцними і довговічними вам потрібно всього лише вивчити ці 5 мов кохання.

Мова кохання 1: Слова заохочення

Якщо ти хочеш, щоб твій чоловік був щасливий, навчися хвалити його і надихати. Говори йому слова, які будуть мотивувати його.

Словами заохочення також є слова в дусі “пробач”, “я була не права”, “ти прав”. Якщо ти будеш просити у свого чоловіка прощення, він буде любити тебе ще більше.

Читайте також: ТОП-5 ПОМИЛОК: ЧОЛОВІК НІКОЛИ НЕ ЗAXOЧE ТАКУ ЖІНКУ

Мова любові 2: Час

Пам’ятай про те, що немає нічого важливішого за твого чоловіка і дітей і намагайся проводити з ними якомога більше часу. Подумай, який вид діяльності подобається вам обом і який принесе вам користь.

Мова кохання 3: Подарунки

Подарунок від коханої жінки – це завжди приємно. Подарунком може бути навіть дрібниця, яка несе якийсь сенс. Крім того, ти можеш подарувати чоловікові себе, свій час і свою увагу.

Мова кохання 4: Допомога

Не варто змушувати чоловіка щось робити для тебе, тут можна тільки просити.

Допомагаючи чоловікові, ти проявляєш своє кохання, і він це відчуває, адже ти витрачаєш свій час і сили.

Якщо ти відчуваєш, що не можеш впоратися з поставленим завданням, попроси свого чоловіка тобі допомогти, але не вимагай від нього допомоги.

Мова кохання 5: Дотики

Що може бути приятніше, чим ніжні дотики коханої жінки? Пострайся доторкатися до свого чоловіка якомога частіше. Ласкаво торкайся його, погладжуй і обіймай – він обов’язково це оцінить.

Всі пункти стосуються і чоловіків — у відносинах важливо говорити на всіх 5 мовах кохання обом партнерам. Вивчайте нові мови разом, не стійте на місці, кохайте одне одного і “говоріть” про це кожен день.

Джерело.

Related Post