fbpx
Суспільство
5 порад, як вибрати щасливе ім’я для дівчинки

Психологи стверджують, що правильно вибране батьками ім’я сприяє удачі в житті дитини. Пропонуємо п’ять порад, які допоможуть підібрати для вашої малятка щасливе ім’я.

Вчені провели аналіз ринку праці і визначили, що існує ім’я, носії якого в більшості випадків домагаються поставлених цілей. Вони активні та ініціативні, успіх завжди на їхньому боці. А саме: успішними є жінки з ім’ям Олена.

У п’ятірку лідерів також входять Ірини, Тетяни, Катерини, Ганни, Юлії. Тобто, ці імена цілком можна давати дівчаткам – вони обов’язково доб’ються всього в житті.

Якщо ж ви не готові довіряти аналізу вчених або хочете вибрати більш нетрадиційне ім’я, тоді прислухайтеся до порад астрологів і психологів. Вони радять підбирати ім’я виходячи з того, в яку пору року народилася дівчинка.

Читайте також: 5 ЗВИЧОК, ЯКІ ПРИЗВОДЯТЬ ДО ПЕРЕДЧАСНОГО СТАРІННЯ

  • Народжені взимку

Малятка, народжені в зимову пору, як би беруть на себе всі “принади” цього непростого часу року. Вони володіють твердим і непохитним характером.

Це допоможе їм добиватися поставлених цілей. Однак зимовим дівчатам не вистачає жіночої м’якості, умиротворення.

Якраз “м’які імена”, з великою кількістю букв л , м , н в них, допоможуть. Це може бути і Анастасія, і Василиса, і Людмила, і Уляна, і модне в 2017 році ім’я Мілана.

  • Народжені навесні

Рухливі і пустотливі, наївні і довірливі – весняні малятка будуть неодмінно радувати батьків легким характером. Але ось тут якраз той випадок, коли дівчаткам не заважає підкинути в характер цілеспрямованості, напору і вміння розбиратися в людях.

А допоможуть в цьому (більш “жорсткі” у порівнянні із зимовими) імена, в яких використовуються літери г , д , р . Можете звернути увагу на такі, як Ангеліна, Дарина, Аглая, Вікторія.

  • Народжені влітку

Цілеспрямовані та рухливі, романтичні і мрійливі дівчинки, народжені влітку, зазвичай добре вчаться, з часом роблять кар’єру. Але у них є проблема – вони легко піддаються чужому впливу.

А допоможе протистояти цьому правильне ім’я, наприклад, Неллі, Христина, Марія, Кароліна, Ірина, Ольга. У них повинні переважати приголосні р , до , г .

  • Народжені восени

Педантичні, ласкаві і абсолютно не конфліктні – маленькі красуні, народжені восени. Вони чудові. Але вже дуже схильні до того, щоб закриватися в своєму внутрішньому світі, таїтися з проблемами від всіх.

Тому їм бажано давати імена романтичні, емоційні, які допоможуть розкриватися і проявляти свої емоції. Це імена Аліса, Олена, Софія, Віра, Маріанна, Поліна. З переважанням таких приголосних букв: л , р , н , с .

Яке б ім’я ви не вибрали для своєї новонародженої доньки, пам’ятайте, краще не називати її ні на чию честь. Астрологи стверджують, що таким чином ви програмуєте долю своїй доні.

Джерело.

Related Post

facebook