fbpx
Суспільство
5 щоденних ритуалів щасливих пар

Всі відносини починаються щасливо, але в хаосі життя ми часом втрачаємо один одного, навіть якщо залишаємося разом: ми віддаляємося, у нас з’являються інші пріоритети – кар’єра, діти, і навіть друзі.

На нас тисне так багато зовнішніх факторів і зобов’язань, що ми нехтуємо важливістю збереження своїх відносин, хоча нам здається, що ми все робимо заради них.

Згадайте: коли ми закохуємося, то постійно проводимо час один з одним. Ми про все забуваємо, навіть можемо пропускати роботу або навчання. Інша людина стає нашого всесвіту.

Але потім повертається реальність, викликає нас на роботу, до повсякденних справ, і з часом ми вже прогулюємо роботу не тому, що загуляли удвох, а тому що вчора перебрали з друзями, тому що труби у ванній прорвало або дитина зaxвopiла.

Але дуже важливо, щоб ваші відносини завжди залишалися на першому місці. Ось 5 невеликих ритуалів, які ви можете додати в свій розклад: вони не вимагають багато часу, все можна поєднувати, але якщо вони увійдуть в звичку, ви можете врятувати ваші відносини.

1. Cekc повинен бути в пріоритеті. Здається очевидним, але люди дійсно забувають зaймaтucя. Ви приходите пізно з роботи додому, втомилися, ще багато справ по господарству. Тим не менш, не забувайте про це. Якщо вам здається, що ваш чоловік так само втомився, як і ви, це не означає, що він теж не хоче.

Читайте також: ПРАВИЛА ДОЛІ — ДОТРИМУЙСЯ І БУДЕШ ЩАСЛИВИЙ

Та й iнтuм – це відмінний засіб розслабитися. Не ставайте тими парами, у яких не буває iнтимy по кілька місяців. Чим далі, тим буде більше незручності. Коли iнтuм є, він становить 5% ваших відносин, коли його немає – 95%.

2. Знайдіть один для одного 5 хвилин за чашкою кави або чаю. Якщо ви вранці п’єте каву, одночасно збираючись на роботу, залиште цей ритуал на вечір. 5 хвилин завжди можна знайти, але виділіть їх одне для одного, щоб просто посидіти і поговорити. Така щоденна звичка допоможе вам зблизитися.

3. Щоденні дзвінки. Ви знаходите час, щоб поїсти і сходити в туалет, знаходите час, і щоб подзвонити своїй половинці. Якщо ви дуже зайняті, впишіть цей дзвінок в свій графік.

Навіть якщо ви бачитеся вранці і ввечері, живете разом, один короткий дзвінок серед дня, щоб переконатися, що у вас все добре і підбадьорити один одного, дуже важливий.

4. Залишайте любовні записки – зокрема, якщо у вас різні графіки роботи, і ви рідко зустрічаєтеся будинку. На це піде всього пару хвилин, але хіба вам самим не буде приємно прочитати таке послання?

5. Приймайте душ разом. Так ви можете заощадити час і насолодитися компанією один одного, навіть якщо ви просто миєтеся. Та й воду заощадите.

Джерело.

Related Post

facebook