fbpx
Лайфхаки
5 способі стати більш впевненим

Впевненість просто необхідна в повсякденних ситуаціях, будь то розмова з начальником про підвищення, покупка автомобіля, презентація або зустріч з батьками вашої другої половини. Якщо ви перебуваєте під гнітом сумнівів і комплексів, прийшов час навчитися пишатися собою і відчувати себе на висоті.

1. Припиніть сутулитися

Якщо ви будете підтримувати гарну поставу і ходити з гордо піднятою головою, то станете приблизно на 145% впевненіше в одну мить.

Для початку витягніться, наскільки можете. Начебто ви маріонетка, і хтось тягне вас за мотузочки.

Тягніть лопатки вниз і назад, наскільки це можливо: буде незвично, якщо ви проводите багато часу зігнувшись над робочим столом. Підніміть підборіддя і дивіться прямо вперед. Перестаньте дивитися вниз під час ходьби: перед вами цілий світ.

Якщо у вас є проблеми з поставою, спробуйте виконати пару вправ для спини (скажімо, пулдауни і вправи з гантелями). Так ви накачаєте м’язи верхньої частини спини і будете утримувати лопатки в потрібному положенні. А можете просто притулитися п’ятами, сідницями і потилицею до стіни і в цьому положенні тягнутися до неї лопатками. Робіть це щодня.

Якщо ви цілий день проводите в кріслі, спробуйте цю вправу: сядьте в крісло, а потім встаньте з прямою спиною. Якщо вам потрібно злегка нахилитися вперед, ви робите це неправильно.

Ваша поперек, ймовірно, буде втомлюватися, адже вона не звикла до нового положення. Працюйте над цим: робіть планку через день (збільшуючи час до 2 хвилин), і ваші м’язи кора, що підтримують хребет, стануть твердими як камінь.

Проведіть місяць в боротьбі з сутулістю – це стане величезним кроком на шляху до впевненого зовнішнім виглядом. Незабаром ви будете правильно тримати спину не замислюючись.

2. Зменште темп

Коли ви нервуєте, ваш голос має тенденцію звучати вище, ніж зазвичай, і ви говорите швидше, ніж думаєте.

Якщо ви хвилюєтеся, виступаючи перед публікою (незалежно від того, наскільки велика або мала ваша аудиторія), намагайтеся говорити повільніше, ніж вам хочеться, і не забувайте дихати. Вам може здаватися, що ви говорите занадто повільно, але з боку мова буде звучати добре.

3. Посміхайтеся

Встань упевненим в собі. Коли ви стикаєтеся з труднощами або незручністю, легко піти в себе. А це напевно означає, що у вас дуже сумний вигляд. Досить скоро у вас з’явиться репутація «того дивного хлопця в кутку». Так що посміхайтеся. І не фальшивої, жахливе посмішкою, а справжньою, щирою. Для цього встаньте перед дзеркалом, закрийте очі і опустіть їх вниз. Потім підніміть очі і одночасно з посмішкою відкрийте їх. Це і є ваша справжня посмішка.

4. Вигравайте в баньки

Якщо ви не працюєте постійно з дому, сидячи в нижній білизні і розмовляючи тільки з котом, то ви, ймовірно, досить багато спілкуєтеся з людьми. Наприклад, з колегами за обідом, продавцем в магазині, офіціанткою в кафе або з випадковими попутниками.

Коли ви в останній раз дивилися людині в очі, поки він не відвернувся? Якщо ви не впевнені в собі, то, швидше за все, завжди були першим, хто «здригнувся».

Подумайте про кожній взаємодії як про міні-битві. Поки ви посміхаєтеся і моргаєте, ви не будете виглядати моторошно. Якщо ви завжди були соромливі, перші кілька разів вам буде дуже важко, але через це потрібно пройти. Як тільки ви почнете діяти, швидко зрозумієте, що інші нервують не менш вашого і швидко відвертаються, якщо дивитися їм в очі досить довго.

5. Зніміть з себе ярлик

Пройшовши через деякі фізичні зміни, ви повинні будете змінитися і внутрішньо. Нерідко люди не можуть повірити в те, що стали іншими. Наприклад, вже будучи худими, як і раніше продовжують відчувати себе повними. Пора позбутися ярлика, який ви самі на себе і навісили.

  • Якщо ви відчуваєте себе недоречно в ситуації, всі навколишні, ймовірно, теж це відчувають. У всіх нас є сумніви. Вони існують на підсвідомому рівні і зазвичай заважають отримати те, до чого ми прагнемо. Просто перестаньте так багато думати і займіться справою.
  • Якщо вас хтось зацікавив, підійдіть до нього або до неї протягом трьох секунд. Все, що виходить за ці рамки, змусить вас надмірно аналізувати ситуацію і в підсумку нічого не зробити. Запам’ятайте: якщо ви не запитаєте, відповідь завжди буде негативним. Так що вам нема чого втрачати.
  • Як тільки ви підготували свою промову або презентацію, не давайте собі нервувати годинами – зосередьтеся на чомусь іншому. Чи не аналізуйте себе, необхідно лише дотримуватися плану і говорите спокійно.

Ваша місія

Виконуючи ці п’ять кроків, ви почнете виглядати набагато впевненіше. Завдяки цьому ваші соціальні взаємодії стануть більш успішними, що додасть вам ще більше впевненості. Тоді ви зможете спілкуватися ще більш успішно – і так далі. Подумайте про свою впевненість як про гігантський сніжку. Ви повинні тільки підштовхнути його, а рости далі він буде самостійно.

Ваше домашнє завдання на сьогодні – гуляючи по вулиці з високо піднятою головою і широкою посмішкою на обличчі, зустрітися очима як мінімум з п’ятьма перехожими і сказати їм просте «привіт». Пам’ятайте, що вони повинні першими відвести погляд.

Читайте також: МЕНЮ ДЛЯ КРАСИВОЇ ШКІРИ: 11 ДОСТУПНИХ ПРОДУКТІВ

Спочатку ви будете відчувати себе ніяково, але кого це хвилює? Ви ніколи більше не побачите цих людей. Далі можете перейти до більш складним завданням. Наприклад, зав’язати розмову з незнайомцем або виголосити промову перед публікою.

І останнє: з великою силою приходить велика відповідальність. Існує тонка грань між упевненістю і самовпевненістю, так що не переборщіть. Міняйте себе, але не змінюйте собі.

Джерело.

Related Post