fbpx
Breaking News
Яка ікона є вашим оберегом за датою народження. У кожного християнина вдома є хоча б одна ікона, до якої він молиться та вірить у захист від темних сил.Це цікаво знати!
Завжди мріяла навчитись готувати кексики з рідкою начинкою, як у найкращих кондитерських нашого міста. І з цим чудо-рецептом мені цe вдалося! Oх, цей кавовий аромат звoдить з рoзуму. Рeкoмендую!
Кажуть, якщо приготувати салат «Мишачий Король» на Новий Рік, то у вашому домі поселиться удача. Я спробую, адже він смачний, яскравий, а головне легкий в приготуванні!
– Ну ні! Я свого не впущу! Я вирішила, що розведу його з дружиною. Ось побачиш, ми із ним разом будемо! – говорила вона мені. Аня – дівка пробивна і чіпка. Через рік відносин начальник оголосив дружині, що у нього є нова дама сеpця, і розлучився, чому Аня дуже зраділа. Вона дуже пишалася собою і тим, що змогла відбuти одруженого з сім’ї, де він прожив багато років
– Що ж, дочкo. Ти свій вибір зробила. Я йду. Май на увазі – у всіх своїх проблемах ти будеш винна сама! І потім, коли ти з дитиною на руках будеш ревіти, ти згадаєш мої слова, але буде вже пізно! Твій батько, після 24 років шлюбу, завів коханку! Думаєш, твій чоловік краще?
Шоу-бізнес
59-річний Антоніо Бандерас показав світові нову кохану-банкіра. Знаменитість виглядає щасливим!

Популярний іспанський актор Антоніо Бандерас відвідав в Мадриді церемонію вручення премії Vanity Fair Award. Компанію йому склала 23-річна дочка Стелла дель Кармен і 39-річна кохана Ніколь Кімпел. Про це повідомляє видання Dailymail.

Знаменитий актор зустрічається з Ніколь Кімпел вже більше 5 років і стверджує, що вона змінила його життя в кращу сторону. Чутки про їхній роман ходили ще до того, як Бандерос розлучився зі своєю другою дружиною Мелані Гріффіт, з якою прожив у шлюбі 19 років.

Відомо, що нова кохана зірки працює інвестиційним банкіром і володіє досконало п’ятьма мовами. Але увагу актора привернула не її ефектна зовнішність і успішна кар’єра, а спокійний і врівноважений характер.

Читайте також: ПОВИНЕН ЗНАТИ КОЖЕН! ТАЄМНИЦЯ МОЛИТВИ “ОЧТЕ НАШ”: ЗАСПОКОЮЄ, ЗЦІЛЮЄ, ОЧИЩАЄ, РЯТУЄ. СПОВІЛЬНЮЄ ЧАС. ЯК ПРАВИЛЬНО ЧИТАТИ: РОЗПОВІДЬ ДУХОВНИКА. 

Бандерос дуже тепло відгукується про кохану і вдячний їй за те, що вона допомогла йому прийти в себе після серцевого нападу. Після нього актор кинув палити і більше не вживає алкоголь.

На урочистий захід Ніколь Кімпел одягла чорну сукню в підлогу з виразним декольте, а Бандерос вибрав класичний чорний костюм з метеликом.

Джерело: 

Related Post