fbpx

6 ефективних засобів для росту вій

Перш ніж нарощувати вії, спробуйте відростити власні. Це дешевше і набагато корисніше.

Чорні як смола, пухнасті, оксамитові – красиві вії поетично налаштовані громадяни описують саме так. Оди куцим, бляклим волосках на віках не складають.

Відростити красиві вії можна. При цьому треба розуміти, що більшість коштів не зроблять чуда: довжина волосків запрограмована організмом і змінити її здатне тільки радикальне втручання.

Але здорові вії виглядають більш пишними і гідними поетичних епітетів.

Читайте також: ШІСТЬ ФІНАНСОВИХ ЗВИЧОК, ЯКІ ЗДАЮТЬСЯ ПОГАНИМИ, АЛЕ ПРИНЕСУТЬ КОРИСТЬ

Корисні для вій звички

Ослаблені і ламкі волоски не будуть краще рости, якими засобами ні користуйся. Тому потрібно придбати кілька звичок, які допоможуть подовженню вій:

  • Завжди змивайте туш на ніч, а краще – відразу після повернення додому.
  • Масажуйте повіки для поліпшення кровообігу, але без фанатизму, щоб не розтягнути ніжну шкіру.
  • Міняйте туш раз в три місяці, щоб в очі не потрапили бактерії і не почалося запалення .
  • Не спіть на животі: при контакті з подушкою вії можуть деформуватися, що зробить їх слабкими і ламкими.

Засоби для росту вій

1. Кетамін

Кетамін – ефективне і перевірений засіб для росту вій, яке стимулює волосяні фолікули завдяки кислотам у складі.

Для початку визначимося, як не потрібно його використовувати. Що б не радили в інтернеті, не наносите касторку на вії на ніч. Масло подразнює слизову оболонку ока і ніжну шкіру повік.

Через це ви ризикуєте вранці отримати червоні очі, що сльозяться і виразні мішки під ними .

Акуратно нанесіть масло на вії щіточкою. Можна відмити стару від туші, а краще – замовити одноразові: їх не потрібно відмивати і не потрібно зберігати після використання, ризикуючи забруднити маслом всю квартиру.

Як наносити засоби для росту вій

Залиште масло на 15-45 хвилин, потім змийте засобом для зняття макіяжу. Одного разу буде недостатньо. Застосовувати касторку потрібно курсами. Повторюйте процедуру кілька разів на тиждень протягом місяця, перш ніж оцінити результати.

Кетамін добре само по собі, але можна збільшити його ефективність за допомогою компонентів, які продаються в аптеці буквально за копійки або є майже в будь-якому будинку.

Маска з реп’яхову олію для росту і зміцнення вій

  • 1 чайна ложка касторової олії;
  • 1 чайна ложка реп’яхової олії.

Змішайте масла в ємності, в якій будете зберігати маску: так не доведеться відмивати зайвий посуд.

Зазначених інгредієнтів вистачить на кілька застосувань. Нанесіть склад на вії на 15-30 хвилин, потім змийте.

Антибактеріальна маска з соком алое

Це засіб стане в нагоді тим, хто періодично страждає від ячменів . Але робити цю маску можна тільки в проміжках між рецидивами захворювання – для профілактики.

  • ½ чайної ложки касторової олії;
  • ½ чайної ложки соку алое.

Змішайте масло і сік, нанесіть на вії на 15-30 хвилин, а потім змийте. Довго зберігати цей склад не рекомендується, так як сік алое може почати псуватися.

Маска з календулою

  • 1 чайна ложка касторової олії;
  • 10 г сушених квіток календули;
  • 100 мл води.

Квітки календули покладіть в невеликий ківш і залийте водою. Прокип’ятіть суміш 5 хвилин, потім остудіть. Відміряйте одну чайну ложку процідженого відвару, змішайте з маслом. Застосовуйте так само, як попередні маски.

2. Реп’яхову масло

Реп’яхову олію зміцнює вії і прискорює їх зростання завдяки ситостерину і стигмастерин – рослинним стеарину, що стимулює процес ділення клітин. Застосовувати його слід так само, як і касторове: наносите на вії на 15-45 хвилин, потім змивайте.

Реп’яхову олію буде ефективним тільки при регулярному застосуванні.

3. Сироватки для вій

Ці препарати зазвичай складаються з масел, рослинних екстрактів і вітамінів. По суті, це майже ті ж склади, які ви могли зробити в домашніх умовах, але готові до вживання і поміщені в зручну упаковку з пензликом.

4. Сироватки на основі біматопрост і його аналогів

Це найбільш спірний пункт в добірці. Біматопрост використовують як ліки від підвищеного очного тиску. Зростання вій – побічний ефект, який почали активно використовувати в косметології.

Суть дії біматопрост в роздратуванні волосяних фолікулів і стимулюванні кровообігу. За рахунок цього зростання вій не припиняється, коли вони досягають природописною довжини.

Наносити такі кошти потрібно пензликом на повіку біля коріння вій.

Як наносити засоби для росту вій

Зараз на основі біматопрост і подібних йому простагландинів випускають безліч препаратів під різними торговими назвами: Latisse, Careprost, Maxlash, Dreamlash і так далі. Купити їх можна в аптеці, деякі склади доступні тільки через розповсюджувачів.

Читайте також: ВСТАНОВЛЕНО, В ЯКИЙ ДЕНЬ ТИЖНЯ ЛЮДИ ВМИРАЮТЬ ЧАСТІШЕ ЗА ВСЕ

5. Гелі для вій

Лікувальні гелі для зростання і зміцнення вій використовуються до або замість традиційної кольорової туші. У першому випадку вони виконують захисну функцію.

Туш, особливо водостійка, може підсушувати вії. Гель не тільки створює захисний бар’єр, але і живить волоски протягом дня.

Використання цього засобу замість туші дозволить підкрутити і закріпити вії, зробити їх натуральний колір більш насиченим – все це без побічних ефектів.

По складу гелі, як правило, є полегшеним варіантом кольорової туші з додаванням екстрактів трав, керамідів та інших зміцнюючих волоски інгредієнтів.

Знайти гель для вій можна в лінійках компаній, що випускають декоративну косметику, і в аптеці.

6. Вітаміни

Попередні кошти були для зовнішнього застосування, вітаміни потрібно приймати всередину. Для росту вій підійде будь-який комплекс, в якому містяться:

  • Вітаміни групи В – стимулюють активність волосяних фолікулів.
  • Вітамін Е – покращує мікроциркуляцію кисню в судинах, покращує приплив крові до волосяних цибулин.
  • Вітамін А – відновлює еластичність волосків.

Джерело.

You cannot copy content of this page