fbpx
Breaking News
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
З будинку мама нахабну доньку виставила, безсовісним чином онуків не пошкодувавши. Прийшла сестра до мене. Я до себе її не пустила – я ж собі не ворог, але і просто пройти повз втомлених племінників, не змогла. Видала сестрі ключі від нашої з чоловіком дачі і викликала їй таксі. Та, як виявилось, даремно
– Ось тобі, що, нормальних дівчат мало? – лаялася вона на Дениса. – Он їх скільки ходить – молодих, красивих, вільних, бездiтних. А ти розлучену з причепом знайшов. Навіщо тобі чуже насіння ростити та утримувати? Думаєш, він тобі хоча б подякує, коли виросте? Ага, тримай кишеню ширше! Ні-і-і, чужих дітей виховувати – марна праця
Зять, коли їде до мене в гості, питає, чи буде його улюблений салатик. І не дарма, бо цей смак – ідеaльний! У ньому зібрані всі найсмачніші продукти, які просто ідеально поєднуються між собою! Здuвуйте i ви свoїх рiдних!
– Слухай, у мене дуже цінна пропозиція. Зараз приїду. – Від візиту Маргарити, я доброго не чекала. Вона дуже скaндальна особа. Замучила свою власну маму до такого ступеня, що та попросила родину дочки з’їхати, тепер, ось, свекруха їх терпить
Здоров'я
6 речей, які знищують ваш імунітет

Лише варто підхопити якийсь вірус чи погані бактерії, організм залежно від захищеності імунітету сприймає їх, або ж навпаки “відштовхує”. Саме тому варто знати, що ж знищує ваш імунітет.

Постійні недосипання

Незважаючи на поради лікарів про 8-годинний сон, все одно рано чи пізно ви порушуєте свій режим. Якщо це правило ігнорувати постійно – будете хворіти на грип набагато частіше. Справа в тому, що недосип провокує стрибок рівня гормону стресу, що може спровокувати запалення в організмі.

Малорухливий спосіб життя

Навіть мінімальні прогулянки щодня, а ще краще – ранкова зарядка, збережуть вас від атаки мікробів і вірусів. Адже навантаження стимулюють вироблення гормонів радості, прискорюють обмін речовин і розвивають органи дихання, за рахунок чого і зміцнюються захисні сили організму.

Надлишок цукру

Занадто велика кількість солодких пряників та цукерок не лише негативно впливають на фігуру, а й перешкоджають роботі імунних клітин. Негативний ефект зберігається близько двох годин після того, як ви, наприклад, випили солодку газовану воду.

Замість десертів все ж краще їсти більше фруктів і овочів. Вони багаті на корисні мікро- і макроелементи, а також містять необхідні для роботи імунітету вітаміни А, С, Е та інші. Найбільш корисними для захисних функцій організму є цитрусові, ягоди, ківі, яблука, червоний виноград, капуста, часник, цибуля, шпинат, солодка картопля, і морква.

Хронічний стрес

Чим менше ви будете нервувати та сприймати все за негатив, тим організм стане менш уразливими до хвороб, зокрема, до застуд, розвитку патологій органів і систем, а також загострення хронічних захворювань. Хронічний стрес не лише псує настрій вам та оточуючим, а ще й піддає організм впливу високого рівня гормону стресу адреналіну і кортизолу, які пригнічують імунну систему.

Уникнути стресів повністю – неможливо, проте керувати емоціями – цілком реально. У цьому допоможуть медитації, йога, дихальна гімнастика, спілкування друзями або психотерапевтом.

Замкнутість

Більше спілкуйтесь та отримуйте від цього задоволення! Саме це позитивно впливає не лише на настрій, але й на імунітет. Дослідження показують, що соціально активні люди мають сильніший імунітет ніж ті, хто веде замкнутий спосіб життя. Зокрема, імунітет, відкритих до спілкуваня пацієнтів, формується швидше і міцніше навіть у відповідь на щеплення від грипу.

Відсутність почуття гумору

Сміх стримує рівень гормонів стресу у вашому організмі і підвищує рівень клітин в крові, які й відповідають за боротьбу з інфекцією. Навіть коли вам цього не хочеться, змушуйте себе усміхатись: подивіться смішні ролики в інтернеті, комедії, кумедні фото чи позитивну музику.

Читайте також: ЧОТИРИ ФАЗИ СТОСУНКІВ, ЯКІ ВЕДУТЬ ДО РОЗРИВУ: ВИСНОВОК ПСИХОЛОГА

Джерело.

Related Post