fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
поради
7 фраз, від яких зaвмиpaє серце чоловіка

7 фраз, від яких завмирає серце чоловіка.

  • Що я можу зробити для тебе?

Будь-який чоловік хоче вашої турботи про нього, так відчувається глибина і міцність відносин.

Ваша турбота говорить про те, що ви готові підтримати його фізичне, моральне і емоційний стан, що вам не все одно, як він себе почуває, і він не один.

  • З тобою безпечно

Якщо чоловік любить, він хоче, щоб поряд з ним ви відчували себе комфортно, затишно і захищеності.

Є впевненість, що він може дати вам це почуття, значить він сильний і мудрий, ви його надихаєте на подвиги.

  • Я впевнена в тобі і наших відносинах

«Моя жінка – це мій тил і захист, фортеця, підтримка, він може розраховувати на вас, завжди, коли йде на ризик, і коли п’є шампанське за свою перемогу.

  • Зробимо цікавою своє життя

Чоловік хоче разом проводити час, ваша гра, позитивні емоції, задумки і проекти потрібні як повітря!

Сімейні свята і маленькі приємні сюрпризи прикрасять ваше життя.

Читайте також: Красива і видна, але самотня

  • Від тебе я без розуму!

Чоловік повинен знати, що він бажаний, збyджyє і захоплює, ви чекаєте моменту вашої любові. Проявляйте ініціативу і робіть кроки на зустріч, оживляє відносини.

  • Твоя турбота- це моє щастя!

Чоловіки хочуть, щоб їх цінували за справи і вчинки, покажіть, що ви потребуєте в ньому. Він бажає допомогти, зробити вас щасливою, не скупіться на подяку.

  • Люблю тебе щиро

Говоріть щиро про вашу духовну любов, і його серце відгукнеться вам назустріч, якщо ваша любов щира і безумовна вона знайде відгук у будь-якій душі.

Чоловіки, так само як і ми, цінують і розуміють справжні почуття, хочуть любові і турботи.

Related Post