fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Лайфхаки
7 питань, які допоможуть почати розмову з будь-якою людиною

Уявіть: ви сидите в компанії нових знайомих, колег або навіть батьків вашої половинки. Всі мовчать, бо не знають, як почати розмову. Мовчання стає нестерпним, а вам здається, що чути цокання годинника. Цю ситуацію можна змінити, якщо ставити правильні питання.

Питання 1. Звідки ви знаєте Х?

Варіант. Як ви потрапили на цю вечірку?

Просте запитання допомагає з’ясувати те спільне, що ви маєте з співрозмовником. Це найпростіший спосіб налагодити зв’язок і знайти предмет для обговорення.

У гіршому випадку ви завжди можете здивуватися тому, наскільки різними шляхами прийшли на одну і ту ж вечірку. А це привід ставити нові і нові питання .

Питання 2. А що саме ви маєте на увазі?

Варіант. Ніколи не чув (а) про це! Як це працює?

Взагалі-то ми не дуже любимо перепитувати й уточнювати. Тому що в такому випадку ми виглядаємо дурними і неосвіченими. Здається, що випустили з уваги те, про що всі інші вже давно знають.

Однак тут тактика полягає в тому, щоб відчути себе новачком-ентузіастом. Тоді ваші питання будуть приємними для співрозмовника. Крім того, ви будете питати про те, про що всім оточуючим цікаво знати, а це зробить розмову ще приємніше.

Питання 3. Чому ви вирішили займатися цим?

Варіант. Як ви потрапили в цю індустрію?

Люди люблять розповідати про себе. З таким запитанням провокує співрозмовника на розповідь, з якого ви зможете виокремити окремі деталі, щоб потім використовувати їх для розвитку бесіди. Ви можете дізнатися, що вчилися в одному університеті або працювали в одній галузі. І можете продовжити цікавий для вас обох розмова.

Питання 4. Що вам найбільше подобається в (…)?

Варіант. Мені дійсно сподобався (спікер, букет квітів, цей бульвар), а що подобається вам?

Точно так же, як і в попередньому варіанті, ви одночасно встановлюєте зв’язок з людиною і провокуєте його на висловлення власної думки.

Веселощі починається тоді, коли людина не згодна з вашими вподобаннями. Наприклад, якщо ви сказали, що спікер був цікавим, а ваш співрозмовник практично заснув на його лекції. Це гарантія того, що розмови не буде кінця.

Питання 5. Який ваш улюблений ресторан?

Варіант. Куди я можу піти, щоб не зустріти натовп туристів?

Людям подобається бути експертами. Якщо ви вперше в місті і зустріли місцевого, будьте впевнені, що він розповість вам всі секрети цього місця. Порадить, куди піти, де поїсти і як гуляти.

Зручно! Ви не тільки розговорите співрозмовника, але і отримаєте масу корисної інформації.

Питання 6. Чому ви так думаєте?

Варіант. Дивно, я вважав (…), а ви говорите, що справи йдуть зовсім не так.

Зазвичай люди з великим задоволенням роблять голослівні твердження щодо кар’єри, міста або хобі. Щось на кшталт: «Зараз не найкращий час для того, щоб починати кар’єру в цій індустрії».

Якщо ви не дозволите співрозмовнику піти в сторону від цієї тези, а попросіть розповісти про деталі і причини такої думки, то, по-перше, покажете, що уважно слухаєте, а по-друге, проявіть непідробний інтерес до предмету розмови.

Питання 7. Що було найскладнішим на цьому шляху?

Варіант. Якби довелося починати знову, що б ви зробили інакше?

Людям подобається розповідати про те, як вони подолали всі перепони і досягли поставленої мети. Подібна розмова обов’язково буде емоційним.

Особливо добре це питання спрацює, якщо потрібно почати бесіду з тим, кого ви дуже поважаєте: автором, спікером, лідером в сфері. Почавши розмову з такого питання, ви можете отримати не тільки великий відповідь, але і цінний урок.

Читайте також: 7 СЕКРЕТІВ ЛЮДЕЙ, У ЯКИХ ВИХОДИТЬ ВИСПАТИСЯ

Джерело.

Related Post