fbpx

7 причин: чому не кава і не чай, а склянка теплої води має бути першим, що випиває людина уранці

Не кава і не чай, а склянка теплої води має бути першим, що випиває людина уранці, наполягають лікарі. Вона покращує травлення, уповільнює старіння та навіть помагає схуднути.

7 цікавих фактів про “напій життя” дієтолог Стелла Метсовес розказалаk. Джерело

1. Попереджає передчасне старіння

Накопичення токсинів у організмі змушує його старіти швидше, до того ж, завдяки їм ми стаємо вразливішими до хвороб. Тепла ж вода токсини з нашого тіла вимиває, а ще підвищує еластичність шкіри.

2. Полегшує бiль

Тепла вода – дієві ліки від спазмів будь-якого типу, зокрема від болю під час менструацій. Вона розслабляє м’язи та покращує циркуляцію крові в капілярах.

3. Допомагає скидати вагу

Випита натщесерце тепла вода підвищує температуру вашого тіла, що, в свою чергу, прискорює ваш метаболізм. Іншими словами, ваше тіло упродовж дня спалить більше калорій.

Додавши ж до теплої води трохи лимону, ви поможете організмові розщеплювати жирову тканину. А завдяки тому, що лимон містить пектин, вам не так сильно хотітиметься їсти.

Читайте також: Свекруха: зараз я навчу тебе, як правильно вішати пелюшки

4. Покращує травлення

Склянка теплої води зранння як слід простимулює вашу систему травлення. А от коли ви запиваєте їжу холодною водою, вона робить олії та жири, котрі ви щойно спожили, густішими, вони накопичуються, і організмові складніше їх перетравити.

5. Покращує циркуляцію кpoвi

Цьому сприяє і зменшення кількості тoксинів, які “вимиває” тепла вода, і розслаблення м’язів.

6. Допомагає при запорах

Ця проблема часто зумовлюється недостатньою перистальтикою кишечнику – а її може викликати брак води в організмі.

7. Допомагає заснути

Цей пункт, звісно ж, про те, що пити теплу воду корисно не лише вранці. Нею можна запивати вечерю або просто пити перед тим, як лягти в ліжко.

Вона допомагає тілу розслабитися та заспокоює нервову систему. До того ж, серед ночі ви не прокинетеся з відчуттям голоду, а вранці встанете з відчуттям оновлення.

Нагадаємо, тіло може сигналізувати про те, що йому бракує води, не лише відчуттям сухості в роті. Наприклад, про дегідратацію може говорити втома чи головний біль.

You cannot copy content of this page