fbpx
Суспільство
7 речей, які потрібно зробити перед початком робочого тижня

Зробити робочий тиждень не настільки напруженою і уникнути авралів в понеділок допоможуть ці прості поради.

1. Складіть список дій

Майте чіткий план того, що вам потрібно зробити за тиждень. Коли він буде у вас перед очима, займатися сторонніми справами буде складніше.

2. Перегляньте свій календар

Перевірте, чи не втрачаєте ви щось важливе, наприклад якусь зустріч, про яку забули, або похід до лікаря, для якого потрібно зрушити нараду на пару годин. Обов’язково заповнюйте такий календар в кінці кожного тижня.

Не забувайте переглядати календар минулого тижня: можливо, ви щось не встигли до вихідних і варто перенести це на прийдешню тиждень.

3. Виконуйте найскладніші завдання в першу чергу

Як тільки ви зробите найважче, стане легше: над вами не буде висіти неприємна завдання і залишаться тільки ті справи, які можна виконувати із задоволенням.

4. Відпочивайте

Якщо ви не можете взяти відпустку або хоча б пару днів відгулу після авралу, постарайтеся частіше бувати на свіжому повітрі, раніше лягати спати і вставати раніше. Робота без передиху не найкраща ідея.

5. Зберіть все необхідне

Підготуйте всі необхідні документи (звіти, презентації, квитки у відрядження) заздалегідь, щоб не робити цього похапцем вранці в понеділок.

6. Розберіться з електронною поштою

Зробіть це в п’ятницю ввечері або на вихідних. Просто перевірте, чи не забули ви про якихось важливих листах, чи не потрапили вони в спам. Якщо деякі з них вимагають термінового відповіді – не зволікайте. Загалом, зробіть так, щоб в понеділок ви почали працювати над новими завданнями, а не розгрібали то, що залишилося з минулого тижня.

7. Запитайте себе, чи на тому ви шляху

Знайдіть декілька хвилин, щоб подумати, чи подобається вам те, що ви зараз робите. Чи призведе це вас до успіху? Якщо відповідь – ні, є сенс задуматися, на тому чи ви взагалі місці.

Читайте також: ЯК ЖІНОЧЕ ТІЛО ЗМІНИЛОСЬ ЗА 60 РОКІВ, – ЦІКАВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

Джерело.

Related Post