fbpx
Breaking News
Скажу одразу: якщо шпинат і все, що з ним пов’язано – не ваша історія, то вам не сюди. Бо я продовжую з цим вітамінно-зелененьким інгредієнтом експерементувати і родині такі експромти до вподоби! Сьогодні – запашне пюре зі шпинатом і часником. Дуже смакує з відбивними чи котлетками.
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Курйози
71- річна красуня на пілоні із Австралії підкорює Інтернет (ФОТО)

Австралійка Христина Блютт (Christiena Bluett) з Мандура, штат Вашингтон, виступає в домашньому вар’єте з танцем на пілоні.

Про незвичайну танцівницю розповіло видання The Daile Mail.

71-річна жінка почала займатися танцями тільки в цьому році. Чоловік підтримав її хоббі і в їхньому будинку з’явився пілон.

Тепер вона може займатися улюбленою справою не виходячи з дому.

Заняття даються Христині легко, так як в останні роки вона чимало займалася в тренажерному залі.

« Ми з чоловіком живемо в невеликому селі . Тут ми маємо вар’єте – шоу тварин , яке показуємо людям . Оскільки я залучена в процес створення шоу , якимось чином мені на думку спала ідея танцювати з жердиною » , – сказала Христина журналістам .

Читайте також:КАКАДУ ОБЛАЯВ ГОСПОДАРЯ “ЛЮДСЬКОЮ МОВОЮ” (ВІДЕО)

pilon

pilon1
pil1

Джерело.

Related Post