fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Україна
8-го березня не буде? Звільнений голова Інституту національної памяті Володимир В’ятрович розвопів про долю свята 8 березня

Колишній голова Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович розповів, коли в Україні скасують свято 8 березня.

Рішення про перегляд календаря свят приймає не Український інститут національної пам’яті, а парламент, розповів в коментарі Главреду колишній голова Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович. Джерело

«Ми підготували законопроект, який пройшов досить бурхливі громадські обговорення. Саме такий законопроект упорядкує державний календар свят. Зокрема, в цьому законопроекті йдеться про 8 березня і позбавлення його статусу вихідного, і про перенесення вихідного з 9 травня на 8 травня. Якщо цей закон буде прийнятий, питання вирішиться », – сказав В’ятрович, інформує enovosty.com/news.

В’ятрович уточнив, що особисто він не впевнений, що цей закон буде прийнятий Верховною Радою цієї каденції.

«Але законопроект є, він сформульований і внесений до Верховної Ради», – підкреслив В’ятрович.
Також він додав, що зробить все можливе щоб законопроект був прийнятий.

«Зі свого боку я, як звичайний громадянин України, буду робити все від мене залежне для того, щоб запит на такі зміни в суспільстві залишився, і відповіддю на цей запит, очевидно, буде прийняття відповідного законопроекту», – підсумував В’ятрович.

Related Post