fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
8-річний хлопчик в США відкрив пекарню, щоб допомогти мамі купити будинок

Юний американець продає печиво, хліб і мафіни

Восьмирічний Джалілі Бейлі відкрив пекарню Jalen’s Bakery в Каліфорнії (США), щоб допомогти мамі купити будинок, передає People.

Американець продає печиво, хліб, мафіни і іншу випічку, сподіваючись накопичити достатньо грошей для покупки будинку. “Я просто обожнюю пекти. Це весело”, – заявив Бейлі.

Для ведення бізнесу хлопчикові видали необхідну ліцензію. Він також пройшов майстер-клас, де, зокрема, дізнався про принципи маркетингу та цільової аудиторії.

За його словами, він хоче купити будинок з басейном і великим заднім двором, а також із кухнею, щоб вони з матір’ю могли пекти і “створювати спогади”.

Читайте також: У російському дитячому таборі зґвалтували 10-річну дівчинку

Нині Бейлі і його мама Шархонда Махан знімають невеликий будинок. Щоб вивести сімейну пекарню на новий рівень, Махан запустила збір коштів на платформі GoFundMe.

Джерело

 

Related Post