fbpx
Breaking News
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
Суспільство
9 помилок, які ламають життя дітям

Діти – відображення своїх батьків. Скільки б ви не “ліпили” з дитини ідеал, все одно виростите свою точну копію.

Причому схожість буде простежуватися не тільки в хорошому, але і в шкідливих звичках, життєвих установках, а пізніше – і в методах виховання ваших онуків.

Перш за все дітям потрібно показати живий приклад щасливого, самодостатнього, доброзичливу людину, і вже потім тільки щось від них вимагати. Що ж такого може сказати або зробити жінка, що згодом зіпсує життя своєї дочки. Джерело

  • “Ти повинна!”

Не встигла дівчинка навчитися говорити – вона вже всім навколо повинна. Треба бути слухняною, щоб мама не сердилася, треба навчитися готувати, інакше буде соромно перед майбутньою свекрухою, треба стримувати характер – дівчатка повинні бути поступливими.

Формулювання “ти повинна” створює помилкове враження, що людина отримує любов і визнання оточуючих тільки в тому випадку, якщо буде володіти певним набором якостей.

Замість неї доцільніше використовувати фразу “давай разом”. Наприклад “давай разом приготуємо вечерю” або “давай разом заплетене косичку”.

Всього одна фраза здатна позбавити дівчинку від комплексу неповноцінності в майбутньому.

  • “Не лізь – yб’є!”

Проблема гіперопіки знайома багатьом сім’ям. У нашому жорстокому світі матері нічого не залишається, окрім як контролювати кожен крок свого чада.

Однак з боку дочки такий пресинг виглядає, як батьківська тиранія. І при першій-ліпшій можливості дівчинка кинеться саме в ту “степ”, від якої її так ретельно відгороджувала мати, щоб наробити своїх власних помилок.

  • “Їм тільки одне і потрібно”

Жорстока помилка – підривання авторитету чоловіків. Якщо мама все життя буде розповідати дочки, що “всі мужики – козли”, то та виросте з глибоким страхом перед протилежною статтю, невмінням з ним спілкуватися і тим більше будувати якісь відносини.

Як правило, коли гормони починають вирувати, дисонанс між власними бажаннями і батьківськими установками породжує в підлітку психологічні проблеми, пов’язані з неприйняттям себе.

Те ж стосується і різко негативних висловлювань з приводу інтимної сфери життя – дуже легко необдуманими словами викликати у дівчинки огиду, яке потім важко буде подолати.

  • “Заміж! Терміново”

Півжиття дівчинка чує від матері, що чоловіків слід боятися, що інтимні стосунки – це бруд, а коли виростає, її всіма силами намагаються видати заміж і змусити скоріше нapoдити дитину. І все це бажано в період з 20 до 25 років, а то потім пізно буде.

Про нормальних подружніх стосунках тут не може бути мови. Масла у вогонь можуть підливати сусіди, друзі, батьки однокласниць, які встигли “випхати” своїх дочок заміж і не залишають у спокої з питанням: “А вашу що, не беруть?”.

Від такої емоційної атаки дівчина починає шукати партнера, особливо не перебираючи, щоб не здаватися самій собі “білою вороною” або “другим сортом”.

Читайте також: Масаж точки довголіття позбавить від ста xвopoб

  • “Це для профілактики”

Все, що робить мати, залишає враження, що так – можна. І якщо найдорожча людина піднімає на дитину руку, та ще й з коментарем на зразок “заслужила”, то у нього тут же формується установка, що близькі люди можуть робити боляче.

Ті, хто страждав від тілесних покарань в дитинстві і юності, підсвідомо шукають в партнери жорстоких і владних чоловіків, тому як у них немає досвіду інших, більш добрих і довірчих відносин.

І так, вони нерідко продовжують терпіти побої, тому що для них це – норма, продиктована матір’ю, яка або била, або сама піддавалася побиттю.

  • “Вся в батька”

Формування негативного образу батька – фатальна помилка матерів. Щоб дівчинка в майбутньому змогла створити міцну щасливу сім’ю, їй життєво необхідний приклад такої сім’ї перед очима.

Навіть якщо мама ростить її одна, необхідно зробити все, щоб дочка повірила, що у неї нормальна сім’я, що батьки розлучилися із зрозумілих і простої причини і що її ніхто не кидав.

Ні в якому разі не можна акцентувати увагу на тому, що негативні риси характеру малятка успадковані від батька. Спілкування з ним – її святе право і необхідність, і мати не повинна позбавляти її можливості в майбутньому самої у всьому розібратися.

  • “Чи не най-най”

Дітям дуже важливо розуміти, що вони для своїх батьків – номер один. Якщо дочка буде свято вірити, що мама і тато будуть любити її всяку, що нізащо не проміняють її на більш красиву або розумну Настю з третього під’їзду, то у неї буде більше шансів вирости з адекватною самооцінкою.

Похвала – потужний інструмент в питаннях виховання. З її допомогою навіть самих сором’язливих і закомплексованих підлітків можна перетворити в впевнених в собі молодих людей.

  • “Молоко ще не обсохло”

Пубертатний період – один з найважчих у житті дівчини. Тут ні в якому разі не можна впадати в крайності: ні надання надмірної свободи, ні зайвий батьківський контроль ні до чого доброго не приведуть.

Найкраща стратегія дій – дотримання принципів твердості і доброзичливості. Мати повинна бути досить впевненою і не дозволяти дочки перетинати межі дозволеного, але і в спілкуванні повинен переважати саме позитивний градус.

Максимальна підтримка і часті розмови по душам сформують думку, що мамі можна довіритися в будь-якій ситуації.

  • “Вчися, одружуйся, нapoджуй”

Часом молоді люди несвідомо проживають той сценарій життя, який їм колись був нав’язаний близькими. Дівчина не уявляє, що можна бути щасливою без штампа в паспорті, що нapoджувати до 30-ти зовсім не обов’язково, що при бажанні можна стати кимось більшим, ніж просто офісним працівником.

Вона несе запрограмовані установки, які згодом передасть і своїм дітям теж. Страх осуду оточуючими в разі відхилення від наміченого шляху не дозволяє молодій особі ризикувати.

І вона так і існують, інтуїтивно відчуваючи дискомфорт, але не знаходячи в собі сил що-не будь змінити. Тому дівчинку потрібно привчати до думки, що життя яскраве, цікаве, а сценаріїв може бути мільйон – все залежить від її бажань і старань.

Related Post