fbpx
Breaking News
За медичними показаннями, перeривати вaгiтність не дозволили. І я була рада цьому, адже після такого кроку дівчинка могла залишитися без дітей в майбутньому. Та залишалося ще одне невирішене питання. Я не могла мовчати і закривати очі на те, що діється в тому дитбудинку
Чоловік після застілля мені урочисто оголосив, що батьківський обов’язок виконав і тепер спокійно йде від мене. Ось так ось. Через 16 років бумеранг повернувся до мене і торoхнув по голові. Як же я тепер жити буду без нього? Адже стільки років так просто з життя не викреслити, – голосила Ліда
У лікарні нас зустрів головний лікар: – Мені дуже шкода, але у неї були тpaвми неcумісні з жuттям. Під час oпеpації сеpце не витpимало. Я не хотів вірити в те, що говорить лікар. У мене полилися сльози, в гpyдях розpивалося сеpце і стало дуже важко дихати. Я побіг по коридору, забігаючи в кожну палату в надії побачити маму. Я кликав її… але вона не відгукувалася
-Ти не думай, що ми дурки сільські, ми в банківських справах теж дещо розуміємо. Договір складемо, квартирку свою в заставу нам віддаси. Та й велика в тебе зарплата, швидко розрахуєшся! – заявила сестра. – Я дивуюся все більше і більше
Буквально через кілька днів після свого шістнадцятиріччя, моя сестра стала мамою двійнят, хлопчика і дівчинки. Мiша влаштувався на роботу. Все у них начебто налагодилося. Коли моїм племінникам було півроку, Настя сказала, що знову чекає дитину. Міша на це нічого не сказав, тільки плечима знизив, а я був в трансі, так як з двома дітлахами важко, а з трьома маленькими я взагалі не уявляв як справлятися
поради
9 правил, за якими живуть ЗАМОЖНІ люди. Читaйте і робiть виснoвки!

Сучасні реалії такі, що більшість людей беруть в банках кредити. Це відбувається тому, що людина спочатку живе невідповідно до своїх достатків. Виплачуючи шалені відсотки за позичені гроші, вона, звичайно, має мало шансів розбагатіти найближчим часом. За матеріаалами

Якщо звернутися до багатих людей, можна помітити, що вони спочатку мають інше ставлення до життя. Може, тому вони мають стан? Наводимо 9 правил, за якими живуть заможні люди. Можливо, вони послужать для вас орієнтиром у світі фінансів.

1. Вони купують старі товари

Їм не потрібно піднімати собі самооцінку покупкою дорогих речей. Багаті люди не бачать нічого поганого в тому, щоб купувати старі речі, включаючи одяг, меблі, автомобілі. Якщо річ виглядає, як нова, навіщо переплачувати? Вони віддадуть перевагу вкласти заощаджену копійку в щось більш важливе.

2. Вони купують доступні речі

Пcихoлогія багатих людей така, що вони набувають речі, які їм по кишені. Вони не будуть влазити в кредити, платіж за якими становить їх місячний дохід. Вони не бачать нічого хорошого в тому, щоб влазити в багаторічну кабалу, яка позбавить їх радостей життя.

3. Вони купують “довгограючі” речі

Купуючи дешевий товар, ми часто обманюємо себе тим, що таким чином економимо. Давайте розглянемо приклад: ви можете дозволити собі купити взуття за 5000, але бачите схожу пару з гіршою якістю за 2000. Ви щиро переконані, що заощадите, придбавши дешеве взуття.

На ділі ж, вона у вас дуже скоро зноситься, і вам доведеться знову відправитися за покупками. І хто кого обдурив? Багаті люди не ведуться на вудку помилкової економії.

4. Вони готові чекати

Пcихoлоги провели цікавий експеримент, один із прикладів якого ми зараз наведемо, щоб ви могли краще зрозуміти мислення багатих. Групі людей запропонували 2 варіанти: 1) Їм зараз же дадуть 5 доларів, або 2)  дадуть 10 доларів, але через декілька годин.

Вражаюче, але велика частина людей надала перевагу першому варіанту. Лише декілька людей погодились дочекатися 10 доларів. Таким чином, багаті люди готові чекати кращих пропозицій, вкладати гроші і отримувати результат через годину.

Читайте також:A НА ЯКIЙ СХOДИНЦІ ВИ? ХТO ЗI ЗНАКІВ ЗОДІАКУ ВИЗНАНИЙ НАЙБАГАТШИМ І НАЙУСПІШНІШИМ

5. Не виходять на пенсію

Безумовно, багаті люди теж відпочивають, але вони можуть собі дозволити не працювати задовго до досягнення пенсійного віку. Коли ж вони досягають цього рубежу, вони не перестають працювати. Тим більше, що захопленій людині важко пережити неробство.

6. Вони економні

Кожен день маркетологи “змушують” нас купувати. Часто ми самі не розуміємо, що недавно зроблена покупка – це не наш усвідомлений вибір, а дія всюдисущої реклами. Багаті люди не ведуться на виверти маркетологів. Вони купують те, що їм дійсно потрібно, а те що залишилося вони краще вкладуть в щось більш цінне. Не дарма кажуть: “Зекономлений пенні – зароблений пенні”.

7. Вони користуються знижками

Багаті люди не лінуються відслідковувати акції, знижки та спеціальні пропозиції. Знову-таки, навіщо платити більше, якщо є можливість заощадити?

8. Вони планують бюджет

Всі багаті люди планують свої фінанси. Вони враховують витрати і доходи, відсотки за вкладами, бонуси, подарунки. Словом, на рахунку кожна копійка. Тут дуже важливо бути чесним із самим собою і не “забувати” враховувати всі витрати. Ведучи бюджет хоча б рік, ви зможете подивитися, які категорії у вас найбільш затратні, і прикинути, де немає особливої необхідності смітити грошима.

9. Вони не виглядають багатими

Багаті люди не потребують того, щоб демонструвати всім, що вони мають стан. Вони в більшості випадків мають адекватну самооцінку і виглядають цілком звичайними людьми.

Але найголовніше, багаті люди заробляють стан, щоб жити яскравим і повноцінним життям. Вони нікому нічого не доводять, а просто отримують задоволення від оточуючого їх світу!

Related Post