fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Шоу-бізнес
“95 квартал” дотепно проаналізував план “Шатун”

Українські коміки з “Кварталу 95” зробили пародію добре відомий план “Шатун”, щодо дестабілізації ситуації в Україні, організованої російськими спецслужбами.

“Що цей файл робив в поштовій скриньці Суркова, не повідомляється, справляв він його, або він його отримував. Може, це взагалі спам з інтернет-магазину … Ось подивіться на першу сторінку плану “Шатун”. Переконливо, відразу видно, що це серйозний документ, дуже схо

жий на реферат з філософії за третій курс”, – жартує комік.

Гумористи також зауважили, що термін дії плану від листопада по березень. Вони зауважили, що саме у цей час в Україні буде сніг, який паралізує країну, тож не виключено, що це також були витівки Кремля.

Читайте також: ЯК ЗМІЦНИТИ ПАМ’ЯТЬ: 10 ПРОСТИХ ПОРАД

Джерело.

Related Post