fbpx
Breaking News
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
Політика
Адвокат розповів, від чого залежить повернення Януковича в Україну

Перш ніж повертатися в Україну, екс-президент хоче виправдати себе не тільки перед слідчими, але і в очах громадян.

Повернення екс-президента Віктора Януковича в Україні може бути можливим без розслідування справи про замах на нього під час Майдану. Про це розповів в інтерв’ю “Апострофу” адвокат гаранта-втікача Віталій Сердюк.

Він зазначив, що допит Януковича по відеозв’язку в Святошинському суді Києва є одним із кроків повернення екс-президент в Україні.

“Безумовно, це один з кроків, спрямованих на прискорення встановлення істини в справах і зняття з мого клієнта звинувачень. У “справі Майдану” необхідно провести ще дуже велику, копітку роботу для того, щоб і у Генеральної прокуратури, і у потерпілих, і у громадян сформувалося чітке переконання, засноване на матеріалах справи – про невинність і непричетність Віктора Януковича до злочинів”, – розповів Сердюк.

На питання, чи буде залежати його повернення в Україну від подальшого ходу справи про розстріли на Майдані, адвокат відповів: “Як цю справу, так і іншу – про замах на життя Віктора Януковича”.

“Так ось, час повернення мого клієнта в Україну також залежить від швидкості розслідування справи про замах на нього, і пошуку винних в цьому осіб”, – додав Сердюк.

Нагадаємо, Віктора Януковича викликали до слідчого відділу Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України 5 і 9 грудня на допит і для інших процесуальних дій в якості підозрюваного у “справі Майдану”.

У перший раз, 5 грудня, він не з’явився на допит, а замість нього приїхав його адвокат Віталій Сердюк, який вручив слідчим документальне підтвердження, чому його підзахисний не може особисто бути присутнім.

Читайте також: ВЧЕНІ ПОЯСНИЛИ, ЧОМУ ЛЮДЯМ ЧУЮТЬСЯ ГОЛОСИ

Джерело.

Related Post