fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Шоу-бізнес
Аліна Гросу зачарувала своєю ляльковою красою

Аліна Гросу поділилася з фанатами новим знімком.

У підписі до фото Гросу поскаржилася на нестійку літню погоду, оскільки в Москві то холодно, то жарко.

Оскільки знімок портретний, розглянути наряд співачки складно. Можна лише побачити, що Аліна одягнена в блакитне вбрання з відкритими плечима, декороване білим мереживом.

Зате фанати змогли помилуватися ляльковою красою виконавиці, яка заперечує хірургічне втручання в свою зовнішність.

Читайте також: НАДІЯ МЕЙХЕР ПОКАЗАЛА, ЯК ВИГЛЯДАЛА В 16 РОКІВ

 

Джерело.

Related Post