fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Шоу-бізнес
Алла Пугачова виконала давню мрію Христини Орбакайте (фото)

Невід’ємним образом Алли Пугачової завжди були балахони. І навіть завівши особистого стиліста, Примадонна все одно періодично поверталася до них.

І лише зараз вони остаточно зникли з гардероба зірки. Найбільше про це мріяла її дочка Крістіна Орбакайте.

“Моя мрія дитинства здійснилася, тому що я завжди хотіла, щоб вона носила джинси.

Згодом вона трохи поміняла свій лук.

Пішли легінси, балахончик, і я дуже хотіла, щоб в її гардеробі були джинси. І ось вони з’явилися, і я дуже щаслива “, – розповіла Христина.

Читайте також: АЛЛА ПУГАЧОВА В МОЛОДІЖНОМУ ВБРАННІ ЗАТЬМАРИЛА КРІСТІНУ ОРБАКАЙТЕ (ФОТО)

Джерело.

Related Post