fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Алла Пугачова змінила імідж трирічному сину

Співачка показала нову зачіску малюка.

Російська примадонна Алла Пугачова, яка зворушила фанів кумедними танцями дітей, вирішила оновити імідж трирічному сину Гаррі.

Як відомо, довгий час хлопчик ходив з довгим волоссям, аж от зіркова мама відчикрижила малюку пасма. Світлину маленького Гаррі з новою зачіскою Алла Борисівна виклала у своєму Instagram.

Разом з тим Пугачова показала короткий ролик, на якому її сину відрізають волосся

“Перша стрижка. Гаррі прощається з дитячими кучериками”, – підписала відео співачка.

Читайте також: АНІ ЛОРАК ВТРАТИЛА ШАНС СТАТИ НАЙКРАСИВІШОЮ В УКРАЇНІ

Джерело.

Related Post