fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
Американець пропустив похорони родички через полтавського грабіжника

Мешканця США Майкла Бентлі, який приїхав для роботи вчителем у мовний центр “International House Poltava”, пограбував орендодавець. Як повідомила його перекладачка Ірина, поліція змусила їх чекати, і не дає зрозумілих пояснень своєму вчинку.

Американського викладача, який приїхав до Полтавського мовного центру, пограбували на $ 7500. За словами його перекладачки Ірини Коновалової, місцева поліція не поспішає розбиратися зі справою.

“Ми постійно домовлялися з поліцією, що зустрінуться постраждалі, господар квартири та поліцейський. І кожен раз поліція переносила зустріч. Слідчий Яна Володимирівна говорить, що у неї паперова робота і порадила знайти оперативника. Знайшли його. Останній каже, що він розслідує вбивство, і наші проблеми для нього другорядні” – повідомила Ірина.

Також стало відомо, що у Майкла сталася трагедія, поки він чекав дій поліції. Він отримав повідомлення з США, що у нього померла родичка. Але так як він залишився без грошей, поїхати Майкл не може. Більше того, вчителю повідомили про порушення ним міграційного законодавства. Він перевищив своє перебування в 90 днів, хоча при влаштуванні на роботу його запевнили, що все законно.

Читайте також: ЖАХЛИВА ЗНАХІДКА: У БУДИНКУ НІМЕЦЬКОЇ ПАРИ ЗНАЙШЛИ ВІСІМ МЕРТВИХ НЕМОВЛЯТ

Джерело.

Related Post